Články

Rozšířené filtrování
Zobrazeno 1 až 10 z celkem 34 článků.

Elitní kádry doznaly v létě řady změn

Nová sezona už je za dveřmi a už příští týden se naši elitní muži a ženy představí na přípravném turnaji Czech Open. Jaké změny se v obou kádrech během prázdnin udály?

Ženy po parádním obratu vítězí v sérii!

Extraligové #princezny mají splněný první krok k udržení nejvyšší soutěže – doma v pátém zápase sice prohrávaly deset minut před koncem o dvě branky, parádní obrat ale znamenal vítězství po prodloužení a postup do baráže!

Panthers Night proběhne 2. června!

Stejně jako v minulých letech se i letos můžou všichni Panteři a Panterky těšit na slavnostní zakončení sezony v podobě společenského večera, neboli Panthers Night. Ta se uskuteční v pátek 2. června v prostorách Sokolovny Řepy!

Ženy drží po úvodním víkendu s Boleslaví remízový stav

Druhé kolo play-down má za sebou první dva zápasy a Panterky po nich hrají s Boleslaví 1:1 na zápasy – úvodní duel lépe vyšel Pražankám, náskok hostí v tom druhém už ale dotáhnout nedokázaly a mají tak jistotu, že sérii ještě jednou vrátí do Rudné.