PANTHERS SOBĚ

Rádi bychom lidi v našem klubu ještě více propojili jak po společenské, tak podnikatelské stránce a zároveň tak využili jeho obchodní potenciál.

56_20230929_175051.jpg

Hlavním principem je dobrovolnost a snaha pomoct klubu. Sekundárním principem je pak možnost rozšířit okruh svých zákazníků a nabídnout své produkty/služby široké skupině členů bez jakékoliv vlastní práce (to je na druhou stranu samozřejmě možné). Klub má aktuálně zhruba 650 členů, z nichž všichni pak mají další úzké či volnější vazby (rodiče, prarodiče, kamarády atp.)

Základní myšlenka projektu tedy stojí na tom, že v klubu se určitě najde mnoho lidí, kteří podnikají, nebo mají vlastní firmu, případně jsou ve firmě na pozici s rozhodovací pravomocí. A na druhé straně pak všichni členové využívají různých služeb, případně kupují produkty. A je vždy příjemnější využívat je od někoho na koho mám vazbu, vím, že svoji práci dělá dobře a dostanu kvalitní službu/produkt a ještě tím nepřímo pomohu klubu.

Realizace projektu:

Zapojení podnikatelé/firmy budou ročně přispívat fixní částkou formou darovací smlouvy. Klub je na oplátku bude prezentovat v rámci projektu na svých webových stránkách, členské sekci a svých sociálních sítích. S každým subjektem pak budeme individuálně jednat a řešit jaké forma prezentace dovnitř komunity je pro něho nejvhodnější (mohou být různé eventové akce, prezentace na turnajích/zápasech aj.)

Máte zájem se dozvědět víc?

Zavolejte našemu předsedovi Honzovi Tůmovi na 720 523 099, nebo mu pošlete mail na jan.tuma@panthers.cz

Firmy zapojené do projektu: