WOOD & Company

WOOD & Company je významnou investiční skupinou s více než 30 lety zkušeností a předním postavením na středoevropském kapitálovém trhu, specializující se na správu investičních aktiv, komplexní korporátní transakce a obchodování na burzách

58_20231107_143606.png

Od svého založení se WOOD & Co zaměřuje na poskytování služeb v oblasti obchodování s cennými papíry a investování, včetně poradenství v oblasti firemních financí. Za tuto dobu WOOD & Co získala významnou pozici ve středoevropském regionu, množství zkušeností a jméno, jež je zárukou nadstandardních služeb. Vedle pražské burzy se WOOD & Co postupně stala členem několika zahraničních burz. Též poradenství v oblasti firemních financí provádí nejen z kanceláře v Praze, ale též v zahraničí. WOOD & Co poskytovala domácím i zahraničním klientům poradenské služby při významných privatizacích, největších fúzích a akvizicích (M&A transakcích) převážně ve střední Evropě, při celé řadě středně velkých transakcí či veřejných nabídkách cenných papírů.
Ve firmě působí jako sales director člen našeho výkonného výboru a tatínek dvou kluků hrajících za naší mládež, Petr Beneš, díky kterému tato spolupráce vznikla.

WOOD & Company Financial Services, a.s.
Nám. Republiky 1079/1a
110 00 Praha

https://wood.cz/

Zpět na PANTHERS SOBĚ