Program zápasů

15. 4. 2024 - 21. 4. 2024
16. týden

Muži D

FKÚ Ovocné BázePanthers Praha Dream Team
– : –
ne 21. 4. 2024 14:00 @ SH Stochov, PH a SČ liga mužů, 26. kolo
Panthers Praha Dream TeamFlorbal Team Sokol Nebušice
– : –
ne 21. 4. 2024 17:00 @ SH Stochov, PH a SČ liga mužů, 26. kolo

Muži E (Lhokamo)

Sokol Rudná BPanthers Praha E Lhokamo
– : –
ne 21. 4. 2024 14:50 @ SH TJ Kobylisy, PH a SČ přebor mužů, 11. kolo
Panthers Praha E LhokamoFlorbal TJ Kobylisy C
– : –
ne 21. 4. 2024 18:20 @ SH TJ Kobylisy, PH a SČ přebor mužů, 11. kolo

Muži F (Sépiáci)

FbK NeveklovPanthers Praha F Sépiáci
– : –
ne 21. 4. 2024 8:00 @ SH Neveklov, PH a SČ soutěž mužů, 12. kolo
Panthers Praha F SépiáciTJ Jiskra Zruč nad Sázavou
– : –
ne 21. 4. 2024 11:30 @ SH Neveklov, PH a SČ soutěž mužů, 12. kolo

Starší žáci BLACK

Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.Panthers Praha WHITE
– : –
zítra v 9:00 @ TJ Radlice, Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Panthers Praha BLACKFAT PIPE FLORBAL CHODOV
– : –
zítra v 9:50 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Autonapronajem Tatran StřešovicePanthers Praha BLACK
– : –
zítra v 11:30 @ STODOLA Aréna Střešovice, Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
FBC Kutná Hora - černíPanthers Praha WHITE
– : –
zítra v 11:45 @ TJ Radlice, Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Kanonýři Kladno bílíPanthers Praha WHITE
– : –
zítra v 13:40 @ TJ Radlice, Liga starších žáků - skupina 3, 12. kolo

Starší žáci RED

OLYMP FLORBAL PoseidonPanthers Praha RED
– : –
ne 21. 4. 2024 9:50 @ SH Dobříš, Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo
Panthers Praha REDACEMA Sparta Praha BARR
– : –
ne 21. 4. 2024 13:10 @ SH Dobříš, Přebor starších žáků - skupina 3, 12. kolo

Elévové 2013-2014

Flobo PrahaPanthers Praha WHITE
ne 21. 4. 2024 9:00 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Panthers Praha BLACKOLYMP FLORBAL Achilles
ne 21. 4. 2024 9:40 @ SH Králův Dvůr, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Panthers Praha YELLOWTJ Sokol Královské Vinohrady B
ne 21. 4. 2024 9:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno SharksPanthers Praha WHITE
ne 21. 4. 2024 10:20 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Panthers Praha BLACKT.B.C. Králův Dvůr
ne 21. 4. 2024 11:00 @ SH Králův Dvůr, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Panthers Praha YELLOWFBC Slavia Praha
ne 21. 4. 2024 11:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno DevilsPanthers Praha BLACK
ne 21. 4. 2024 12:20 @ SH Králův Dvůr, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Panthers Praha WHITEAutonapronajem Tatran Střešovice
ne 21. 4. 2024 12:20 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
FBC STŘELCI UNHOŠŤPanthers Praha YELLOW
ne 21. 4. 2024 12:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Panthers Praha WHITEFBC Rakovník
ne 21. 4. 2024 13:40 @ BB ARENA Letňany - hřiště 3, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
FbŠ Bohemians Praha 4 zeleníPanthers Praha BLACK
ne 21. 4. 2024 14:20 @ SH Králův Dvůr, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Buldoci Radotín - DavlePanthers Praha YELLOW
ne 21. 4. 2024 14:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo

Elévové Orange

Panthers Praha YELLOWTJ Sokol Královské Vinohrady B
ne 21. 4. 2024 9:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Panthers Praha YELLOWFBC Slavia Praha
ne 21. 4. 2024 11:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
FBC STŘELCI UNHOŠŤPanthers Praha YELLOW
ne 21. 4. 2024 12:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
Buldoci Radotín - DavlePanthers Praha YELLOW
ne 21. 4. 2024 14:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 10. kolo
19_1640200060.png