Program zápasů

6. 2. 2023 - 12. 2. 2023
6. týden

Ženy

Panthers PrahaPSN Tatran Střešovice
– : –
ne 12. 2. 2023 15:30 @ SH ZŠ Rudná, Extraliga žen, 20. kolo

Muži

Panthers PrahaFAT PIPE Traverza
– : –
so 11. 2. 2023 16:00 @ SH ZŠ Rudná, Národní liga, 21. kolo

U23

FBC DOŠWICH MILEVSKOPanthers Praha B U23
– : –
so 11. 2. 2023 18:00 @ SH Milevsko, Divize, 21. kolo

Muži D

Panthers Praha DFBC JELENI UNHOŠŤ
– : –
ne 12. 2. 2023 12:00 @ SH VŠE Třebešín, PH a SČ liga mužů, 18. kolo
FAT PIPE FLORBAL CHODOV BPanthers Praha D
– : –
ne 12. 2. 2023 15:00 @ SH VŠE Třebešín, PH a SČ liga mužů, 18. kolo

Junioři

FBC ČPP Bystroň Group OstravaPanthers Praha
– : –
so 11. 2. 2023 17:00 @ ČPP Aréna Ostrava, CE soutěž juniorů, 21. kolo
1. SC TEMPISH VítkovicePanthers Praha
– : –
ne 12. 2. 2023 12:00 @ SC Dubina Ostrava, CE soutěž juniorů, 22. kolo

Junioři B

BUTCHISPanthers Praha B
– : –
pá 10. 2. 2023 16:30 @ TJ Radlice, 2. liga juniorů - skupina 3, 17. kolo

Juniorky

FBS OlomoucPanthers Praha
– : –
zítra v 18:30 @ SH Čajkaréna Olomouc, 1. liga juniorek, 20. kolo
Panthers PrahaSK Meťák České Budějovice
– : –
so 11. 2. 2023 18:30 @ SH ZŠ Rudná, 1. liga juniorek, 21. kolo
FBŠ SLAVIA PlzeňPanthers Praha
– : –
ne 12. 2. 2023 12:00 @ Slavia VŠ Plzeň, 1. liga juniorek, 22. kolo

Dorostenci A

Viking TJ KobylisyPanthers Praha
– : –
ne 12. 2. 2023 10:00 @ SH TJ Kobylisy, 1. liga dorostenců, 33. kolo
Panthers PrahaASK Lovosice - LFP
– : –
ne 12. 2. 2023 13:00 @ SH TJ Kobylisy, 1. liga dorostenců, 33. kolo

Dorostenci B/C

Panthers Praha CSokol Rudná
– : –
so 11. 2. 2023 9:10 @ SH Hořovice, 3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
Panthers Praha CFbC Red Dragons Hořovice
– : –
so 11. 2. 2023 11:30 @ SH Hořovice, 3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo
Panthers Praha BKanonýři Kladno černí
– : –
ne 12. 2. 2023 9:00 @ Přetlaková SH Kladno, 3. liga dorostenců - skupina 3, 8. kolo

Starší žákyně BLACK

TJ Sokol Nové StrašecíRudná Panthers Praha BLACK
– : –
so 11. 2. 2023 9:50 @ TJ Sokol Vinohrady, Liga starších žákyň - skupina 3, 8. kolo
Prague Tigers NehvizdyRudná Panthers Praha BLACK
– : –
so 11. 2. 2023 10:55 @ TJ Sokol Vinohrady, Liga starších žákyň - skupina 3, 8. kolo
Rudná Panthers Praha BLACKTJ Sokol Královské Vinohrady
– : –
so 11. 2. 2023 13:40 @ TJ Sokol Vinohrady, Liga starších žákyň - skupina 3, 8. kolo

Starší žákyně WHITE

Rudná Panthers Praha WHITEFBC Kutná Hora
– : –
ne 12. 2. 2023 9:00 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
FBC Žraloci PříbramRudná Panthers Praha WHITE
– : –
ne 12. 2. 2023 11:15 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo
SummerCamps Tatran StřešoviceRudná Panthers Praha WHITE
– : –
ne 12. 2. 2023 12:10 @ SH Kutná Hora Klimeška II, Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 6. kolo

Elévové 2012-2013

Panthers Praha BLACKT.B.C. Králův Dvůr
so 11. 2. 2023 8:20 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Panthers Praha WHITESPORT EDEN BEROUN
so 11. 2. 2023 9:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FBC Slavia PrahaPanthers Praha BLACK
so 11. 2. 2023 10:20 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Kralupy WolvesPanthers Praha WHITE
so 11. 2. 2023 11:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Panthers Praha BLACKBLACK ANGELS 2012 WHITE
so 11. 2. 2023 12:20 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Panthers Praha WHITEFbŠ Bohemians Praha 4 bílí
so 11. 2. 2023 13:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FbC Red Dragons HořovicePanthers Praha BLACK
so 11. 2. 2023 14:20 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
DDM Horní Počernice OrkaPanthers Praha WHITE
so 11. 2. 2023 15:00 @ ZŠ Rudná - malá, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo

Elévové Yellow

Sokol RudnáPanthers Praha YELLOW
so 11. 2. 2023 8:20 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7Panthers Praha YELLOW
so 11. 2. 2023 9:40 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Panthers Praha YELLOWSokol Rudná - Black
so 11. 2. 2023 11:40 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
Panthers Praha YELLOWTatran Střešovice-Akademie Řepy
so 11. 2. 2023 13:00 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 7. kolo
19_1640200060.png