Program zápasů

3. 10. 2022 - 9. 10. 2022

Ženy

VítkovicePanthers
14:00
ne 9. 10. 2022 14:00 @ SC Dubina Ostrava, Extraliga žen, 5. kolo

Muži

PanthersFbC HK
18:30
so 8. 10. 2022 18:30 @ SH ZŠ Rudná, Národní liga, 5. kolo

U23

SO PrahaPanthers
20:00
so 8. 10. 2022 20:00 @ SH ZŠ Kunratice, Divize, 5. kolo

Muži C

Králův DvůrPanthers
13:30
so 8. 10. 2022 13:30 @ TJ JM Chodov, Regionální liga mužů - skupina 3, 5. kolo
PanthersOlymp
16:30
so 8. 10. 2022 16:30 @ TJ JM Chodov, Regionální liga mužů - skupina 3, 5. kolo

Junioři

PanthersBohemians
– : –
so 8. 10. 2022, CE soutěž juniorů, 1. kolo
PanthersChodov
18:45
ne 9. 10. 2022 18:45 @ SH ZŠ Rudná, CE soutěž juniorů, 2. kolo

Juniorky

TatranPanthers
17:00
so 8. 10. 2022 17:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, 1. liga juniorek, 6. kolo
PanthersSlavia Plzeň
16:10
ne 9. 10. 2022 16:10 @ SH ZŠ Rudná, 1. liga juniorek, 7. kolo

Dorostenci A

PanthersKobylisy
10:00
so 8. 10. 2022 10:00 @ SH ZŠ Rudná, 1. liga dorostenců, 8. kolo
ChomutovPanthers
14:30
so 8. 10. 2022 14:30 @ SH ZŠ Rudná, 1. liga dorostenců, 8. kolo

Dorostenci B/C

SO PrahaPanthers
9:00
ne 9. 10. 2022 9:00 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, 3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
PanthersKralupy n/V
11:20
ne 9. 10. 2022 11:20 @ SH Kostelec nad Černými lesy, 3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
PanthersOrka
12:30
ne 9. 10. 2022 12:30 @ SH ZŠ Černošice-Mokropsy, 3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo
Blue HorsesPanthers
13:40
ne 9. 10. 2022 13:40 @ SH Kostelec nad Černými lesy, 3. liga dorostenců - skupina 3, 2. kolo

Starší žákyně BLACK

SpartaPanthers
9:50
ne 9. 10. 2022 9:50 @ Bublina Arena, Liga starších žákyň - skupina 3, 2. kolo
TigersPanthers
10:55
ne 9. 10. 2022 10:55 @ Bublina Arena, Liga starších žákyň - skupina 3, 2. kolo
PanthersBohemians
13:40
ne 9. 10. 2022 13:40 @ Bublina Arena, Liga starších žákyň - skupina 3, 2. kolo

Starší žákyně WHITE

PanthersFBC Příbram
9:00
so 8. 10. 2022 9:00 @ ZŠ Rudná - malá, Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
PanthersKutná Hora
10:35
so 8. 10. 2022 10:35 @ ZŠ Rudná - malá, Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo
TatranPanthers
12:50
so 8. 10. 2022 12:50 @ ZŠ Rudná - malá, Přebor starších žákyň 3+1 - skupina 3, 1. kolo

Elévky

PanthersKutná Hora
9:40
ne 9. 10. 2022 9:40 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
PanthersBohemians
11:00
ne 9. 10. 2022 11:00 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
Start98Panthers
12:20
ne 9. 10. 2022 12:20 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
FA MBPanthers
14:20
ne 9. 10. 2022 14:20 @ SH ZŠ Rudná, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 1. kolo

Přípravka

KanonýřiPanthers
9:00
so 8. 10. 2022 9:00 @ Bublina Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
VinohradyPanthers
10:00
so 8. 10. 2022 10:00 @ Bublina Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
PanthersButchis
11:30
so 8. 10. 2022 11:30 @ Bublina Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
PanthersBohemians
12:30
so 8. 10. 2022 12:30 @ Bublina Arena, Liga přípravek 3+1 - skupina 3, 1. kolo
19_1640200060.png