Program zápasů

26. 2. 2024 - 3. 3. 2024
9. týden

sobota 2. 3. 2024

TraverzaStarší žáci BLACK
2:5
včera v 9:00 @ TJ Radlice, Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
BoleslavStarší žáci BLACK
4:4
včera v 9:00 @ TJ JM Chodov, Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
VeterániStod
4:0
včera v 10:10 @ SH V Aleji Lysá n/L, Liga veteránů - skupina 2, 18. kolo
ElévkyVinohrady
včera v 10:20 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
ChomutovDorostenci A
1:11
včera v 10:30 @ Městská SH Chomutov, 1. liga dorostenců, 35. kolo
TatranElévky
včera v 11:40 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
KanonýřiStarší žáci BLACK
0:1
včera v 11:45 @ TJ Radlice, Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Starší žáci BLACKTatran
4:5
včera v 12:20 @ TJ JM Chodov, Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
LEV LITOLICA LYSÁVeteráni
5:5
včera v 12:30 @ SH V Aleji Lysá n/L, Liga veteránů - skupina 2, 18. kolo
FA MBElévky
včera v 13:00 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Dorostenci ATeplice
5:3
včera v 13:30 @ Městská SH Chomutov, 1. liga dorostenců, 35. kolo
Kostelec n/Č.l.Starší žáci BLACK
1:4
včera v 13:40 @ TJ Radlice, Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
ElévkyBohemians
včera v 14:20 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Starší žáci BLACKChodov
4:1
včera v 15:40 @ TJ JM Chodov, Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
ŽenyMeťák
6:4
včera v 17:00 @ SH ZŠ Rudná, 1. liga žen, 1. kolo
DošwichMuži A
5:4po prodl.
včera v 17:30 @ SH Písek - oblouková, Národní liga, 3. kolo
Č. LípaJunioři
5:1
včera v 20:00 @ SH Česká Lípa, CE soutěž juniorů, 1. kolo

neděle 3. 3. 2024

Elévové 2013-2014Sparta
dnes v 9:40 @ Bublina Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Elévové 2013-2014Olymp
dnes v 10:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Elévové 2013-2014Red Dragons
dnes v 10:20 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Elévové OrangeRed Dragons
dnes v 10:20 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Elévové 2013-2014Bohemians
dnes v 11:00 @ Bublina Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Starší žáci REDKrálův Dvůr
– : –
dnes v 11:30 @ SH Dobříš, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
VinohradyElévové 2013-2014
dnes v 11:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
BohemiansElévové 2013-2014
dnes v 11:40 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
BohemiansElévové Orange
dnes v 11:40 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
KanonýřiElévové 2013-2014
dnes v 12:20 @ Bublina Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FloboElévové 2013-2014
dnes v 13:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
DraciElévové 2013-2014
dnes v 13:00 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
DraciElévové Orange
dnes v 13:00 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
BerounStarší žáci RED
– : –
dnes v 13:10 @ SH Dobříš, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
VinohradyElévové 2013-2014
dnes v 14:20 @ Bublina Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Elévové 2013-2014Butchis
dnes v 14:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Elévové 2013-2014Blue Horses
dnes v 14:20 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Elévové OrangeBlue Horses
dnes v 14:20 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
JuniořiČ. Lípa
– : –
dnes v 17:00 @ SH ZŠ Rudná, CE soutěž juniorů, 2. kolo
DošwichMuži A
– : –
dnes v 18:00 @ SH Milevsko, Národní liga, 4. kolo
MeťákŽeny
– : –
dnes v 18:00 @ SH České Budějovice, 1. liga žen, 2. kolo
19_1640200060.png