Program zápasů

26. 2. 2024 - 3. 3. 2024
9. týden

Muži

FBC DOŠWICH MILEVSKOPanthers Praha
5:4po prodl.
včera v 17:30 @ SH Písek - oblouková, Národní liga, 3. kolo
FBC DOŠWICH MILEVSKOPanthers Praha
– : –
dnes v 18:00 @ SH Milevsko, Národní liga, 4. kolo

Ženy

Panthers PrahaSK Meťák České Budějovice
6:4
včera v 17:00 @ SH ZŠ Rudná, 1. liga žen, 1. kolo
SK Meťák České BudějovicePanthers Praha
– : –
dnes v 18:00 @ SH České Budějovice, 1. liga žen, 2. kolo

Junioři

FBC Česká LípaPanthers Praha
5:1
včera v 20:00 @ SH Česká Lípa, CE soutěž juniorů, 1. kolo
Panthers PrahaFBC Česká Lípa
– : –
dnes v 17:00 @ SH ZŠ Rudná, CE soutěž juniorů, 2. kolo

Veteráni

Panthers PrahaDDM Stod - Pohodový 100D
4:0
včera v 10:10 @ SH V Aleji Lysá n/L, Liga veteránů - skupina 2, 18. kolo
LEV LITOLICA LYSÁPanthers Praha
5:5
včera v 12:30 @ SH V Aleji Lysá n/L, Liga veteránů - skupina 2, 18. kolo

Dorostenci A

Florbal ChomutovPanthers Praha
1:11
včera v 10:30 @ Městská SH Chomutov, 1. liga dorostenců, 35. kolo
Panthers PrahaFD Teplice
5:3
včera v 13:30 @ Městská SH Chomutov, 1. liga dorostenců, 35. kolo

Starší žáci BLACK

FAT PIPE TraverzaPanthers Praha WHITE
2:5
včera v 9:00 @ TJ Radlice, Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Předvýběr.CZ Florbal MB BlackPanthers Praha BLACK
4:4
včera v 9:00 @ TJ JM Chodov, Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Kanonýři Kladno bílíPanthers Praha WHITE
0:1
včera v 11:45 @ TJ Radlice, Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Panthers Praha BLACKAutonapronajem Tatran Střešovice
4:5
včera v 12:20 @ TJ JM Chodov, Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.Panthers Praha WHITE
1:4
včera v 13:40 @ TJ Radlice, Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Panthers Praha BLACKFAT PIPE FLORBAL CHODOV
4:1
včera v 15:40 @ TJ JM Chodov, Liga starších žáků - skupina 3, 10. kolo

Starší žáci RED

Panthers Praha REDT.B.C. Králův Dvůr blue
3:1
dnes v 11:30 @ SH Dobříš, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Florbal Pro BerounPanthers Praha RED
1:1
dnes v 13:10 @ SH Dobříš, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
FbC Red Dragons HořovicePanthers Praha RED
4:5sam. náj.
dnes v 14:00 @ SH Dobříš, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo

Elévové 2013-2014

Panthers Praha BLACKACEMA Sparta Praha RED
dnes v 9:40 @ Bublina Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Panthers Praha WHITEOLYMP FLORBAL Perseus
dnes v 10:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Panthers Praha YELLOWFbC Red Dragons Hořovice Balleri
dnes v 10:20 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Panthers Praha BLACKFbŠ Bohemians Praha 4 zelení
dnes v 11:00 @ Bublina Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
TJ Sokol Královské Vinohrady BPanthers Praha WHITE
dnes v 11:40 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7Panthers Praha YELLOW
dnes v 11:40 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Kanonýři Kladno BombersPanthers Praha BLACK
dnes v 12:20 @ Bublina Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Flobo PrahaPanthers Praha WHITE
dnes v 13:00 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FBC Draci žlutíPanthers Praha YELLOW
dnes v 13:00 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
TJ Sokol Královské VinohradyPanthers Praha BLACK
dnes v 14:20 @ Bublina Arena, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Panthers Praha WHITEBUTCHIS - Red
dnes v 14:20 @ SH ZŠ Bítovská, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Panthers Praha YELLOWBlue Horses Stochov
dnes v 14:20 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo

Elévové Orange

Panthers Praha YELLOWFbC Red Dragons Hořovice Balleri
dnes v 10:20 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FbŠ Bohemians DDM Praha 7Panthers Praha YELLOW
dnes v 11:40 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
FBC Draci žlutíPanthers Praha YELLOW
dnes v 13:00 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Panthers Praha YELLOWBlue Horses Stochov
dnes v 14:20 @ MSH Říčany, Liga elévů 3+1 - skupina 3, 8. kolo

Elévky

Rudná Panthers PrahaTJ Sokol Královské Vinohrady
včera v 10:20 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
SummerCamps Tatran StřešoviceRudná Panthers Praha
včera v 11:40 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Florbalová akademie MB - modréRudná Panthers Praha
včera v 13:00 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
Rudná Panthers PrahaFbŠ Bohemians bílé
včera v 14:20 @ SH Gym. Dr. Pekaře Ml. Boleslav, Liga elévek 3+1 - skupina 3, 8. kolo
19_1640200060.png