22_1640941991.jpg
21_1640941393.png
2435_20230329_163253.jpg

Panthers Night proběhne 2. června!

Stejně jako v minulých letech se i letos můžou všichni Panteři a Panterky těšit na slavnostní zakončení sezony v podobě společenského večera, neboli Panthers Night. Ta se uskuteční v pátek 2. června v prostorách Sokolovny Řepy!

Formát společenského večera mimo jiné s živou hudbou k tanci se vloni těšil historicky největšímu zájmu a Řeporyjský pivovar zažil nálet téměř tří stovek natěšených hostů. A ti se i letos můžou těšit na dodržení oblíbeného programu, který doplní několik překvapení. Celým večerem a zároveň slavnostním zakončením sezony provede přítomné netradičně moderátorská dvojice, která připomene úspěchy a velká vítězství z uplynulých měsíců, k jejichž zhodnocení jim přijde pár slov sdělit i několik zajímavých hostů. Letos navíc bude celý program doplněn ještě o oslavy výročí 30 let klubu neboli Heart of Panthers, kdy si připomeneme celou bohatou historii jednoho z nejtradičnějších florbalových klubů v republice.

Všechny kategorie se pak mohou těšit na očekávané vyhlášení individuálního ocenění Hráč roku, v němž každoročně trenéři oceňují ty svěřence, kteří svým vrstevníkům byli v sezoně největším vzorem a mohli se na ně spolehnout. Zejména ti starší a ti, jenž dorazí v páru, si pak budou moci užít i živé hudby k tanci a už vyhlášenému půlnočnímu představení, o něž se postará někdo, do něhož by to předtím možná neřekli. Samozřejmostí je i bar, který všem žíznivým hostům připraví samotná řepská Sokolovna.

Letošní ročník Panthers Night proběhne v pátek 2. června od 18:00 v prostorách Sokolovny Řepy a stejně jako v předchozích letech jsou na něj zváni jak hráči, tak i rodiče, fanoušci a další podporovatelé našeho klubu, se kterými rádi ukončíme uplynulou sezonu a v příjemné atmosféře se naladíme na tu další. Vstupenky si můžete už nyní pořídit za zvýhodněnou cenu v předprodeji, který naleznete na tomto odkazu - jednotné vstupné činí 200 korun, či v balíčku 3+1 zdarma, tedy 4 vstupenky za 600 korun. Přímo na místě pak bude vstupné za jednotnou cenu 300 korun.

Budeme se na všechny těšit v červnu!