V sobotu 17. ledna 2026 se konal v Rudné již druhý společný turnaj Panterů a Sokolů z Rudné, zároveň to byl již šestý turnaj 3+1 a první v novém roce. V Rudné tak bylo k vidění celkem třicet utkání na třech hřištích. Celkem se celý den představilo patnáct týmů, takže nebylo ráno divu, že spousta hráčů, rodičů, ale ani trenérů nevědělo, kde vlastně hrají. Ale byl to skvělej mumraj, kterej si naši kluci zase parádně užili.











