První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.


V neděli se naše elévky vydaly na bohemáckou půdu do Exe Sport arény, tentokrat ale neobvykle do 2. koše.
Očekávání bylo veliké, jelikož holky po nevydařeném minulém turnaji sestoupily.
Do prvních dvou zápasů jsme vstoupily laxně, myslely jsme si, že jsme mistryně světa a půjde vše samo, to tak ale nebylo a soupeři nás zvládli potrápit. Toto se po promluvě trenérů naštěstí další zápasy už neopakovalo a holky předvedly, co umí jako tým. Skvělá podpora a rychlá hra ukázala naši dominanci.
Děkujeme rodičům za podporu.
Autorky: Tereza Kučerová, Eliška Zubová