Starší žáci REDZápasy

říjen 2023

Panthers Praha REDSummerCamps Tatran Střešovice
1:6
ne 1. 10. 2023 9:00 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Floor Maniacs MělníkPanthers Praha RED
5:4
ne 1. 10. 2023 10:40 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Panthers Praha REDFbC Red Dragons Hořovice
2:4
ne 1. 10. 2023 15:40 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 2. kolo
Panthers Praha REDFbC Barracudas Slaný
3:2
ne 15. 10. 2023 10:40 @ Sport Eden Beroun, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Blue Horses StochovPanthers Praha RED
3:6
ne 15. 10. 2023 12:20 @ Sport Eden Beroun, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo
Panthers Praha REDT.B.C. Králův Dvůr blue
1:0sam. náj.
ne 15. 10. 2023 14:00 @ Sport Eden Beroun, Přebor starších žáků - skupina 3, 3. kolo

prosinec 2023

Panthers Praha REDFBC Žraloci Příbram
4:0
so 2. 12. 2023 9:00 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
TJ Sokol DobříšPanthers Praha RED
6:4
so 2. 12. 2023 10:40 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
Panthers Praha REDFBC Rakovník
4:10
so 2. 12. 2023 14:00 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 5. kolo
SK Alien NationPanthers Praha RED
5:6
ne 17. 12. 2023 9:50 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
Panthers Praha REDOLYMP FLORBAL Poseidon
0:4
ne 17. 12. 2023 13:10 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo
ACEMA Sparta Praha BARRPanthers Praha RED
7:3
ne 17. 12. 2023 14:50 @ Přetlaková SH Kladno, Přebor starších žáků - skupina 3, 6. kolo

leden 2024

Panthers Praha REDSummerCamps Tatran Střešovice
10:1
ne 14. 1. 2024 9:00 @ SH Gymnázium Mělník, Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
OLYMP FLORBAL PoseidonPanthers Praha RED
2:3
ne 14. 1. 2024 10:40 @ SH Gymnázium Mělník, Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Panthers Praha REDACEMA Sparta Praha BARR
1:7
ne 14. 1. 2024 14:00 @ SH Gymnázium Mělník, Přebor starších žáků - skupina 3, 7. kolo
Panthers Praha REDOLYMP FLORBAL Poseidon
1:2
so 27. 1. 2024 11:30 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
Buldoci Radotín - DavlePanthers Praha RED
1:3
so 27. 1. 2024 13:10 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo
TJ Sokol DobříšPanthers Praha RED
1:5
so 27. 1. 2024 14:50 @ Unihoc Aréna Praha, Přebor starších žáků - skupina 3, 8. kolo

březen 2024

Panthers Praha REDT.B.C. Králův Dvůr blue
3:1
ne 3. 3. 2024 11:30 @ SH Dobříš, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Florbal Pro BerounPanthers Praha RED
1:1
ne 3. 3. 2024 13:10 @ SH Dobříš, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
FbC Red Dragons HořovicePanthers Praha RED
4:5sam. náj.
ne 3. 3. 2024 14:00 @ SH Dobříš, Přebor starších žáků - skupina 3, 10. kolo
Panthers Praha REDFBC Rakovník
1:3
so 16. 3. 2024 11:30 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo
Floor Maniacs MělníkPanthers Praha RED
2:0
so 16. 3. 2024 13:10 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo
SK Alien NationPanthers Praha RED
2:3
so 16. 3. 2024 15:40 @ TJ Radlice, Přebor starších žáků - skupina 3, 11. kolo