Zobrazeno 11 až 12 z celkem 12 článků.

Jak se z Romana střelec stal, aneb 5 bodů z území Sokolů!

Druhý letošní turnaj zavedl kluky a dívku z C POWER na Vinohrady, kde se Panteři postupně utkali s rezervními týmy SKV (C) a Tatranu Střešovice (B). Sestava byla nabitá, do branky se postavil Martin Hruška, který ještě v loňské sezoně trápil střelce v Národní lize (nutno dodat, že na oplátku jej trápila bližší tyč) a do pole se sešlo 14 hráčů, protože Tomáš „Márfy“ Marhefka zaspal, a to i přesto, že první zápas začínal ve velmi křesťanských 10:40.

Muži C odstartovali pouť pátou ligou

První zapas sezóny počínající úderem 9 hodiny ranní byl proti Wizardům. Ti zvládli lépe úvod, vstřelili první gól a tudíž ve druhé minutě vedli 1:0. O necelé tři minuty po úvodní brance padla branka druhá a to opět z hokejek našich soupeřů. Pro nás byla první třetina zcela bezbranková a tak tedy počínajícím stavem třetiny druhé bylo dvoubrankové vedení Wizardů.