Muži C odstartovali pouť pátou ligou

První zapas sezóny počínající úderem 9 hodiny ranní byl proti Wizardům. Ti zvládli lépe úvod, vstřelili první gól a tudíž ve druhé minutě vedli 1:0. O necelé tři minuty po úvodní brance padla branka druhá a to opět z hokejek našich soupeřů. Pro nás byla první třetina zcela bezbranková a tak tedy počínajícím stavem třetiny druhé bylo dvoubrankové vedení Wizardů.

Netrvalo to dlouho, přesněji 24 vteřin a na trestnou lavici usedá protivník hrající vysokou holí, avšak jeho pobyt na tomto místě byl o mnoho kratší, Karolko po 4 vteřinách vsítil gól. Hra pokračovala opět pět na pět, necelých pět minut než hráč číslo pět protějšího týmu zvyšoval na 3:1 jejich pohledu. 234 vteřin, stav se mění na 2:3 po gólu Braunyho a následné dorovnání stavu 3:3 po střele Likise, ale ani tato třetina pro nás nedopadla vítězně, Wizardi pozměnili stav na 3:4.

Třetina třetí a hned tři dvouminutové tresty. Nejdříve dorovnal Brauny svým druhým gólem v zápase, od této chvíle byl stav zápasu 4:4 dokud nepadla branka rozhodující od Likise v náš prospěch. Po obědě v kobyliské Kobyle, která otvírala v 11:01 nás od 15:30 čekal druhý zápas. Naše soupiska byla o dva hráče chudší, ale stále početnější než ta Futuru, mohli jsme je uběhat?

Začalo to slibným začátkem, dvoubrankové vedení po gólu Danečka a následně Steina. Výsledkem tedy bylo vedení 2:0 po první třetině. Během druhé části navýšil naše vedení Brauny. V té poslední se hra začínala zostřovat důsledkem soupeřovy frustrace doplněnou o dávku provokace. Začali dotahovat. Skóre bylo nejdříve 3:1 a poté 3:2, což bylo i výsledkem finálním, byť byl Šáfi trestán za nedovolené vrážení u časomíry a zkoušeli hru 6 na 4. Neúspěšně.

Autor: Anna Bartušková