Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 27 článků.
Panthers Praha

Termín Panthers Night a členské schůze

Z organizačních důvodů se mění termín letošní Panthers Night z původního data 7. června na nové datum 15. června a konat se bude ve Starém kině na Stodůlkách. Bližší info budou postupně dostávat členové a rodiče.

Panthers Praha

Nová adresa sekretariátu

Od listopadu sídlí sekretariát na nové adrese - přestěhovali jsme se zpět do samotného srdce našeho regionu, do starých Stodůlek. Navštívit nás můžete nově na adrese Kovářova 12/26, zastávka Kovářova - kulturní dům Mlejn.

Panthers Praha

Stěhování kanceláře

Ve dnech 20. - 29. října nebude z důvodu stěhování fungovat kancelář klubu, od listopadu Vás pak přivítáme v novém sídle na Stodůkách.

Panthers Praha

Sezona 2023/2024

Klubový web a členská sekce jsou aktualizovány a připraveny na novou sezonu. Pokud narazíte na chybu nebo nepřesnost, kontaktujte prosím sekretariát.

Panthers Praha

Členská schůze a Panthers Night

Pozvánka na členskou schůzi a Panthers Night konanou tento pátek 2. června byla poslána v pátek 26. května a ještě jednou spolu s podklady bude poslána v úterý 30. května. Těšíme se na Vás!

Panthers Praha

Informace pro členy

V těchto dnech dochází k překlopení sezony v členské sekci a nastavení nové sezony. Vyčkejte prosím na nastavení a v případě potřeby kontaktujte trenéry nebo sekretariát.

Panthers Praha

Výpadky klubového webu

Během pondělí 16. ledna byl nedostupný klubový web z důvodu rozsáhlého DDOS útoku na našeho poskytovatele hostingu. Situace je monitorována a není vyloučeno, že se může opakovat. Členská sekce však funguje bez omezení.

Panthers Praha

Předprodej vstupenek zahájen!

30. výročí klubu se nezadržitelně blíží a spolu s ním i mužské derby s Prague Tigers. To začne ve Sportovním centru Řepy přesně v 17:00. Tribuny jsou na vysokou kapacitu připraveny, místa na sezení ale rychle mizí - nezapomeňte si je tedy zajistit včas v předprodeji!

Panthers Praha

Aktualizace k nové sezoně

Klubový web i členská sekce byly aktualizovány pro novou sezonu, k dispozici jsou aktuální tréninky, zápasy, soupisky i realizační týmy. Drobné chyby nás ještě čekají k opravě, případně - když něco odhalíte - se nám nebojte napsat.

Panthers Praha

Oznámení o konání členské schůze

Ve čtvrtek 26. května byla všem členům pomocí zpravodaje a na klubovou zeď do členské sekce zaslána pozvánka na řádnou členskou schůzi klubu / spolku, která se uskuteční v pátek 10. června v Pivovaru Řeporyje. Další informace podklady budou zaslány ve středu 1. června.