Krátké zprávy

Zobrazeno 1 až 10 z celkem 23 článků.
Panthers Praha

Členská schůze a Panthers Night

Pozvánka na členskou schůzi a Panthers Night konanou tento pátek 2. června byla poslána v pátek 26. května a ještě jednou spolu s podklady bude poslána v úterý 30. května. Těšíme se na Vás!

Panthers Praha

Informace pro členy

V těchto dnech dochází k překlopení sezony v členské sekci a nastavení nové sezony. Vyčkejte prosím na nastavení a v případě potřeby kontaktujte trenéry nebo sekretariát.

Panthers Praha

Výpadky klubového webu

Během pondělí 16. ledna byl nedostupný klubový web z důvodu rozsáhlého DDOS útoku na našeho poskytovatele hostingu. Situace je monitorována a není vyloučeno, že se může opakovat. Členská sekce však funguje bez omezení.

Panthers Praha

Předprodej vstupenek zahájen!

30. výročí klubu se nezadržitelně blíží a spolu s ním i mužské derby s Prague Tigers. To začne ve Sportovním centru Řepy přesně v 17:00. Tribuny jsou na vysokou kapacitu připraveny, místa na sezení ale rychle mizí - nezapomeňte si je tedy zajistit včas v předprodeji!

Panthers Praha

Aktualizace k nové sezoně

Klubový web i členská sekce byly aktualizovány pro novou sezonu, k dispozici jsou aktuální tréninky, zápasy, soupisky i realizační týmy. Drobné chyby nás ještě čekají k opravě, případně - když něco odhalíte - se nám nebojte napsat.

Panthers Praha

Oznámení o konání členské schůze

Ve čtvrtek 26. května byla všem členům pomocí zpravodaje a na klubovou zeď do členské sekce zaslána pozvánka na řádnou členskou schůzi klubu / spolku, která se uskuteční v pátek 10. června v Pivovaru Řeporyje. Další informace podklady budou zaslány ve středu 1. června.

Panthers Praha

Rozhodující semifinále už v úterý!

Rozhodující pátý zápas semifinále Národní ligy se uskuteční už v úterý 22. března v Rudné. Úvodní buly bude vhozeno v 19:00 a všichni jste srdečně zváni přímo na halu, kde bude potřeba každého fanouška!

Panthers Praha

Odveta juniorů přeložena

Druhý zápas juniorského čtvrtfinále v Liberci se místo neděle odehraje nakonec v úterý 22. března - důvodem je dohoda obou soupeřů. Úvodní buly bude na hale v Dobiášově ulici vhozeno v 19:00.

Panthers Praha

Dohrávka juniorek

Dohrávka 19. kola 1. ligy juniorek s FbŠ Bohemians se bude konat ve čtvrtek 24. února od 18:15 v EXE sport Aréně.

Panthers Praha

Odložení utkání U23

Utkání 20. kola Divize s Teplicemi se pro kovid a po dohodě týmů odkládá na náhradní termín v pátek 25. února od 18 hod v Krupce.