23_20230911_132008.jpg
18_1640199804.png
2185_20220609_104323.jpg

Známe všechny čtyři Hvězdy roku

Hlas lidu rozhodl – Panteři si ve facebookové anketě zvolili svoje letošní Hvězdy roku, tohle jsou všichni čtyři naši vítězové!

Nejvíce pozornosti přitáhlo hlasování v ženské složce, kdy v kategorii juniorek udělilo hlas svým čtyřem favoritkám hned 155 fanoušků – nejvíce jich nakonec oslovila univerzálka Adéla Vlčková, která se ziskem 77 „lajků“ zvítězila s pohodlným náskokem nad druhou Agátou Saffertovou. Útočnice s třiapadesátkou na zádech získala stejný počet hlasů, jako je její číslo dresu, zatímco v juniorkách to ale úspěch nepřineslo, v kategorii žen se radovala právě třetí nejproduktivnější hráčka extraligových #princezen, když za sebou nechala například kanonýrku Lenku Faltusovou nebo obránkyni Adélu Košvancovou.

V kategorii mužů a juniorů byly už rozdíly mezi vítězem a dalšími účastníky markantnější. Hlasování elitního dospělého družstva v poklidu ovládl Martin Hruška, jenž získal více než dvojnásobek hlasů oproti stříbrnému Jaroslavu Petrákovi. Stejný počin se podařil u juniorů Davidu Zelinkovi, jenž zaznamenal 54 podporovatelů, čímž více než dvakrát překonal například svého kapitána Pepu Nového.

Všem vítězům gratulujeme a nejen je si dovolujeme pozvat na zítřejší Panthers Night, kde se mimo jiné dozvíme i vítěze druhé ankety, tedy Hráče roku, jenž se uděluje ve všech věkových kategoriích zastoupených v našem klubu. Lístky si můžete až do čtvrtečního večera zajistit přes klubový eshop nebo u svých trenérů, případně zítra u vstupu do Řeporyjského Pivovaru. Budeme se těšit!