Související zápas

Panthers Praha
TatranPanthers
13:0(5:0,4:0,4:0)
so 12. 11. 2022 19:00 @ STODOLA Aréna Střešovice, Extraliga žen, 9. kolo
22_1640941991.jpg
2291_20221114_005540.jpg

Ženy znovu s nulou, tentokrát nestačily na Tatran

Podruhé v řadě vyšly extraligové #princezny ze zápasu střelecky naprázdno – tentokrát byly nad jeho síly obranné řady Tatranu.

Vstup do utkání měly rozhodně lepší domácí hráčky, které Neumanovou jen v první třetině zasypaly patnácti střelami a hned pětkrát dokázaly panteří gólmanku překonat – výstavní byla zejména rána Stůjové z levého mantinelu, proti němuž neměla předsezonní posila z Texasu žádnou šanci zasáhnout. Naproti tomu Drbalová měla během úvodních dvou třetin naprosté minimum práce, podle oficiálních statistik musela za tu dobu řešit pouhé dvě střely na svou klec, byť tedy hostujících šancí bylo o poznání více a svou roli sehrál také dobře postavený blok či nepřesnost v panteřím zakončení.

Více zásahů si připsala až ve třetí části, kdy už Tatran vedl o devět gólů a logicky tedy už směrem dozadu nepracoval tak důkladně, jako při menším brankovém rozdílu. Ani několik velkých panteřích šancí se však neujalo, zatímco na domácí straně ještě další kvantum střel přineslo definitivní pojištění výsledku – solidně naplněná Stodola, kam si v sobotní večer našlo cestu 260 fanoušků, nakonec viděla 13 tatranských zásahů a čisté konto Drbalové, které tak nadále udržuje Panterky na dvanáctém místě extraligové tabulky.