PanthersSlavia Plzeň
4:8(1:2,2:3,1:3)
so 28. 10. 2023 14:00 @ SH ZŠ Rudná, 1. liga žen, 9. kolo

Ženy v důležité bitvě padly s Plzní

Nepříjemnou domácí porážku o víkendu zapsaly prvoligové #princezny, které v souboji dvou tabulkových sousedů nestačily na plzeňskou Slavii.

Vstup do 9.kola 1.ligy žen byl z naší strany dost opatrný a mdlý. Hledali jsme se jak na hřišti, tak i mimo něj, a to nás stálo dost sil. Rozehrávka pod tlakem Západočešek se nám nedařila, ovšem i přes to jsme měli pár světlejších pasáží, kde jsme tlačili na pilu. Po první třetině tudíž svítilo na tabuli skóre 1:2 pro soupeřky.

Druhá třetina o něco energičtější a s větším nasazením, ovšem ani ona nepřinesla kýžený odskok od soupeře, který by byl tak třeba pro získání klidu v hlavách i na hokejkách. A jelikož nás soupeřky přestřílely poměrem 4:12, mohli jsme ještě děkovat gólmance Neumanové, že druhá část skončila pouze remízou 1:1.

V závěrečné periodě se ale již roztrhl pytel s góly a bohužel pro nás to byly právě naše soupeřky, kdo začal dávat další a další branky, na které jsme dokázali odpovědět pouze jedinkrát.

Celé utkání bylo velkým vykřičníkem jak pro tým, tak i pro nás a jasně je tím řečeno: “Bez práce nejsou koláče a zadarmo ani kuře nehrabe”. No máme teď nad čím rozmýšlet a těšíme se, co přinesou další utkání…

Autor: John Hodek