Související zápasy

Panthers Praha
26_1644227383.jpg
2076_20220216_115213.jpg

Ženy si pojistily účast v play-off!

Vydřené nájezdové vítězství v Brně znamenalo pro elitní #princezny hned dvojnásobnou radost – dva body totiž znamenají jistotu účasti v play-off a nic na tom nezměnila ani nedělní prohra s Tatranem.

Do Brna jsme vyráželi s jasným cílem - zajistit si definitivně play-off. A úvod zápasu se vydařil náramně, hned v prvním střídání jsme se ujali vedení a nic nenasvědčovalo nějakým komplikacím. Brno se ovšem začalo prezentovat velmi sympatickým výkonem a jejich aktivní a důrazná hra nám dělala velké problémy. I díky tomu Bulldočky dokázaly vývoj utkání strhnout na svojí stranu. Nám se ještě v průběhu druhé třetiny povedlo vyrovnat a třetí třetina a prodloužení již gól na žádné straně nenabídlo, tak přišly na řadu nájezdy, ve kterých jsme byli jeden pokus od prohry, ale nakonec se podařilo stav zvrátit a z Brna si odvážíme alespoň dva body.

Hned druhý den nás čekal Tatran a tak čas na regeneraci nebyl úplně optimální. Zápas to byl i vzhledem k postavení soupeřů v tabulce naprosto odlišný, než ten sobotní. Tatran byl favoritem a to od začátku potvrzoval. Nás bohužel opět zastihl naprosto hrůzostrašný začátek zápasu a velmi rychle si soupeř vypracoval náskok, se kterým už se v takovém měření sil velmi těžko něco dělá. I přes zlepšený výkon ve zbytku utkání to ale na Tatran nestačilo a soupeř tak bral zaslouženou vysokou výhru.

Autor: Pavel Skazko