Související zápas

Panthers Praha
PanthersChodov
0:21(0:7,0:8,0:6)
ne 6. 11. 2022 13:00 @ SH ZŠ Rudná, Extraliga žen, 8. kolo
26_1644227383.jpg
2282_20221108_104821.jpg

Ženy schytaly další tvrdý direkt

Poslední zápasy extraligových #princezen se nesou i nadále v duchu vysokých porážek – tentokrát doma nestačily Panterky na Chodov, kterému podlehly drtivým rozdílem.

Do zápasu nastoupily svěřenkyně Pavla Skazka a Dana Ježila i s několika hráčkami juniorského výběru, pro Emily Mauerovou, Hanu Dyntarovou a Nicolu Braunovou to pak byl vůbec první start v nejvyšší ženské soutěži. A i ony musely od úvodního hvizdu vzdorovat vytrvalému a hlavně velkému tlaku jasného favorita, jenž dovolil svému soupeři jen několik málo šancí, z nichž ty největší, tedy samostatné úniky, nevyužila Pavlicová s Bočkovou – v případě nejčerstvější panteří posily dokonce za Christianovou zvonila tyč.

Na opačné straně hřiště měla logicky daleko více práce domácí Mažáryová, která rozhodně nepodala špatný výkon a několikrát se blýskla parádním přesunem či dobře vyřešeným závarem v brankovišti, ani ona ale nedokázala zabránit všemu a po dvou třetinách jí tak střídala Neumanová – první jmenovaná navíc dvakrát tahala balonek ze své klece po nešťastném vlastenci některé z jejich spoluhráček.

Chodov nicméně ani Neumanové nedal čas na rozchytání a v celkovém zúčtování ovládl všechny tři třetiny jasným rozdílem a připisuje si tak velmi klidné tři body. Panterky naopak v těžké části sezony, kdy jim los vůbec nepřál, zapisují třetí prohru v řadě a nadále tak zůstávají na dvanáctém místě tabulky, přičemž na nejbližšího soka z Boleslavi ztrácí pouze v tabulce rozdílu branek. Příští zápas čeká #princezny na Tatranu, a to už o následujícím víkendu.

Související odkazy