ChodovPanthers
15:2(5:1,6:1,4:0)
so 26. 2. 2022 18:00 @ SH Jižní Město, Extraliga žen, 1. kolo

Ženy proti Chodovu znovu neuspěly a ve čtvrtfinálové sérii ztrácejí

Extraligové #princezny si poslední týden vyplněný dvěma bitvami s Chodovem určitě za rámeček nedá – dvě prohry s celkovým skóre 2:36 znamenají mimo jiné i první zaváhání ve čtvrtfinálové sérii.

Stejně jako minulý týden ale i tentokrát nezačaly Panterky a na úvodní gól Vachovcové dokázala brzy odpovědět Košvancová. Lvice nicméně kousaly více než jejich soupeřky, hájící také dres kočkovitých šelem, a během první třetiny si vypracovaly pohodlný náskok. Ten ještě umocnil nepovedený start druhé periody z pohledu hostujících hráček, v nichž červeně oděná děvčata inkasovala čtyřikrát v rozmezí dvou minut. Alespoň na korekci skóre na průběžných 2:9 tak dosáhla až na konci 27. minuty kapitánka Florianová, jenž využila přesilovku.

Další branku nicméně už Panterky i přes sympatickou snahu směrem dopředu nepřidaly, naopak ve zbývajících 33 minutách inkasovaly ještě 6 dalších branek a na Jižním Městě tak padly možná až příliš krutým výsledkem 2:15, který nereflektoval útočné stažení radlického výběru. Svěřenkyně Pavla Skazka tak ve čtvrtfinálové sérii s velkým favoritem ztrácí a do zítřejší bitvy vstoupí za stavu 0:1 na zápasy.