ChodovPanthers
10:1(4:1,3:0,3:0)
st 18. 1. 2023 19:30 @ SH Jižní Město, Extraliga žen, 19. kolo

Ženy podlehly v předehrávce Chodovu

Čtvrteční večer přinesl netradičně také zápolení extraligových #princezen, které v rámci předehrávky 19. kola nastoupily proti Chodovu.

Panterky vstoupily do utkání posilněné o důležitou výhru nad Mladou Boleslaví, hnát je navíc mohla i touha po odplatě za vysokou porážku z prvního letošního vzájemného střetnutí. A je třeba říci, že si vedly daleko lépe než minule, kdy od svého soka inkasovaly 21 branek a zároveň nevstřelily žádnou – už od úvodu utkání sice Chodov vedl, měl ale velké problémy s častými panteřími brejky, z nichž jeden hned v první třetině zužitkovala Saffertová.

Na druhou stranu je ale třeba dodat i to, že individuální i týmová kvalita stále převažovala na domácí straně a poté, co se do utkání zapojily i jinak odpočívající opory, začalo narůstat i skóre. Panterky nakonec v každé třetině inkasovaly minimálně třikrát a byť i nadále platilo, že šance na skórování taktéž měly a nebylo jich málo, tak další branku bohužel přidat nedokázaly – z Jižního Města si tak odvezly porážku 1:10.