Související zápasy

Panthers Praha
26_20230215_144258.png
2617_20240110_135545.jpg

Ženy po vítězství v Ústí ztratily na půdě České Lípy

První výjezd v kalendářním roce 2024 zavedl prvoligové #princezny na severovýchod od Prahy – po vítězství v Ústí přišla nedělní přestřelka v České Lípě, kterou v nájezdech ovládly jejich soupeřky.

Vyřazovací boje se blíží a s nimi vrcholí i snaha prvoligových celků co nejlépe si vylepšit startovní pozici. Panterky začaly tuto část sezony výjezdem, který hodnotí Petra Budská s Terezou Trubičkovou.

„První zápas v novém roce se Panterkám vyvedl. První třetina byla oťukávací, holky byly trošku překvapené z nastaveného tempa soupeřek a z tvrdé hry. První se prosadil soupeř, ale Pavla Janicová nečekala s odpovědí příliš dlouho. Hra pak byla nahoru, dolu a skončila se skóre 2:2.

Hned ze začátku druhé třetiny došlo k vyloučení, přesilová lajna bohužel gól za záda domácí gólmanky nedostala. O gól se ale postarala Lucie Šindelářová, která střídala přesilovou lajnu a dorazila nastřelenou střelu. Druhá třetina skončila taktéž nerozhodně 4:4.

Třetí třetina již proběhla plně v režii Panterek, které dokázaly prodat svoje ex-extraligové zkušenosti a vezou si domů vítězství 7:4.

Děkujeme soupeřkám za šatnu bez světla.“

Autor: Petra Budská

„V neděli jsme vyrazily na půdu České Lípy a úvodní třetina začala pro nás kladně - vstřelily jsme tři rychlé góly, ale konec této hrací části jsme trochu vypustily a do šatny tak šly pouze s jednobrankovým vedením. To se promítlo i do druhé periody, která byla z naší strany o poznání horší a na jediný vstřelený gól reagovaly domácí hráčky hned trojí odpovědí. Utkání i přes jejich průběžné vedení nicméně neskončilo v základní hrací době a za stavu 7:7 došlo až do nájezdů, kde se bohužel radovaly právě hráčky Lípy, které uzmuly bonusový bod.“

Autor: Tereza Trubičková