Související zápas

Panthers Praha
PanthersOlomouc
0:16(0:6,0:4,0:6)
ne 26. 2. 2023 16:00 @ SH ZŠ Rudná, Extraliga žen, 22. kolo
24_1640942060.jpg
2402_20230301_105453.jpeg

Ženy padly s Olomoucí a míří do play-down

Začal bych pozitivně a to vyzdvihnutím team-spiritu. Celý den, i přes všechny strasti a pasti, překážky v zápase i po něm, se tým držel v pozitivní náladě, hráli jsme doma v Rudné!

Prvních deset minut jsme hráli co jsme chtěli, bohužel trpělivost odešla a s ní i naše nasazení. Šest gólů inkasovaných v necelých šesti minutách mluví o svém.

Vstup do druhé třetiny také nebyl nejšťastnější a po necelé minutě nám soupeř odskočil a další dva góly. Poté přišla změna z naší strany - střídaní gólmana a stažení na dvě lajny byl velký impulz pro tým, který nesl ovoce. Vyzvdvihnul bych velice dobrý vstup brankář Macounové, která neměla vůbec lehký úkol a zhostila se ho dobře.

Do třetí třetiny jsme šli znovu na tři lajny, jelikož jsem chtěl rozdělit “ice-time” mezi všechny hráčky za již rozhodnutého stavu.  I přes hrozivé vypadající výsledky je tu spousta cenných poznatků a zkušeností, které si odnášíme z posledních utkání v základní části, které doufám dokážeme překlenout v náš prospěch.

Náročný den jsme pak zakončili týmovým bowlingem ve zličínské Metropoli. :-)

Sledujte online o víkendu první kola play-down, která budeme hrát venku v Liberci - v sobotu od osmi a v neděli od šesti večer.

Díky všem a přeji hezký týden. :-)

Autor: John Hodek