PanthersBohemians
0:7(0:2,0:0,0:5)
pá 20. 10. 2023 18:00 @ SH ZŠ Rudná, Pohár, 3. kolo

Ženy končí v Poháru, doma podlehly Bohemians

Pohárová pouť prvoligových #princezen končí v osmifinále – Panterky tu nestačily na velkého papírového favorita z Bohemians, extraligovému celku podlehly poměrem 0:7.

Do 3.kola Poháru jsme nastupovali v pátek a to proti Bohemians, loňskému soupeři z Extraligy žen.

Do utkání se nám povedlo vstoupit velmi dobře, co se týká nasazení a hlavně obrané hry. Celý tým žil a snaha se nám potila z hlav, byť jsme tedy šli do kabiny poprvé za stavu 0:2 a bylo nám jasné, že holky potřebují náboj. Druhá třetina byla z naší strany ale snad ještě lepší než ta první a to nejen z pohledu skóre, ale i tvorby šancí. Bohužel jsme se stále velice nadřeli na téměř vše a stálo nás hodně sil se následně vracet proti tak kvalitně připravenému soupeři.

Do třetí třetiny jsme šli s nadějí, ovšem Bohemians začali jasně úřadovat a dostávali naše ženy pod tlak, který nás velice oslabil a navíc soupeř svojí hrou tvořil šanci za šancí, které proměňoval. Škoda neproměněných šancí v první a druhé třetině, lepší výsledek byl určitě na dosah, ale i tak si z něj bereme cenné zkušenosti dále do sezóny.

Můžete nás přijít podpořit již tuto sobotu, ve státní svátek a to do domácí haly v Rudné, kde vyzveme holky z Plzně!

Autor: John Hodek