Související zápasy

Panthers Praha
23_20230911_132008.jpg
2048_20220119_165900.jpg

Ženy C vyšly na Bublině naprázdno

Na Ženy C po novém roce čekal další turnaj a to v pražské Bublina Aréně. Bohužel počasí moc nepřálo, jak tomu bývá v lednu v takovýchto halách. Ještě když hrajete hned první zápas a hala není zadejchaná. Opět tým zasáhla větší marodka než bylo chtěno a tak se ještě den předem doplňovala sestava o mladé naděje.

První utkání proti BUTCHISu bylo zprvu takové opatrné z obou stran. Přeci jen dost hráček se vzájemně zná a ví, co od té druhé čekat. Ke konci první třetiny jsme se ujaly vedení po trefě Jíři. Však soupeř v úvodu druhé třetiny srovnal a záhy vstřelil druhou branku. O pauze jsme si řekly pár slov, jelikož jsme vlivem ostatních zápasů jiných kategorií měly opět hrající trenérku. Bohužel se zranila v druhé polovině utkání Dana a to nás hodně ovlivnilo. Byly jsme zmatené a rozlítané, což zapříčinilo další branku do naší sítě. Na uklidnění jsme si vzaly oddechový čas, ale bylo to spíše na vydýchání, jelikož jsme utkání dohrávaly pouze v 8 lidech v poli, což bylo na jeho konci znát. Soupeř byl v tu chvíli lepší a zaslouženě vyhrál.

Delší pauzu mezi zápasy jsme využily k občerstvení a hrající trenérka se snažila sehnat jednu hráčku za zraněnou Danu, která odjela domů - přejeme brzké uzdravení! Nakonec se to podařilo a dorazila Tea, která sice běžně chytá našemu ženskému A-týmu, ale tentokrát byla povolaná do pole.

Od zápasu proti Slavii Praha jsme čekaly, že to bude těžké utkání. Naše predikce se aj potvrdila. Soupeř se ujal rychlého vedení, ale díky důrazu naší Lůci bylo srovnáno. Ovšem poté si vzal otěže zápasu zase soupeř a své vedení postupně navyšoval. My jsme se snažily, co nám síly stačily, ale tížený gól se nepodařilo vstřelit a to jsme několikrát nastřelily tyčku. Gólmanka evidentně měla dobře postavenou branku. Asi i protože jsme se snažily hodně útočit a vytvářet si šance, tak leckdy chyběly síly na bránění či jsme byly při bránění zmatené a bohužel soupeř byl dost často lépe zorientovaný. Nutno podotknout, že nám v obou zápasech dosti pomohla naše golmanka Veve, za což jí velice děkujeme. Závěrem bych chtěla doplnit, že Tea se na hřišti neztratila, vlítla na něj jako drak, bojovala o každý balon a nenechávala nic soupeřkám zadarmo.

Děkuji všem hráčkám za obě utkání, máme na čem pracovat a příští turnaj určitě budeme lepší a všem ukážeme, co v nás je!

Autor: Andrea Nováková