PanthersSlavia
3:1(0:0,0:0,3:1)
so 2. 4. 2022 11:10 @ Hala Borky, 3. liga žen - skupina 3, 23. kolo

Ženy C svůj jediný zápas v Kolíně zvládly za tři body

Pouze jeden zápas čekal na druhou ženskou rezervu v Kolíně, Panterky jej ale i přes složité cestování zvládly – pražské derby se Slavií ovládly poměrem 3:1 a domů si tak odvezly plný bodový zisk.

V sobotu 2. dubna se ženské Céčko Panterek vydalo na turnaj do krásného města Kolín, kde je oproti běžným zvyklostem ale čekala pouze jediná bitva, a to navíc pražské derby s nepříjemnou Slavií. První dvě třetiny nenabídly nejen žádný gól, ale dokonce ani žádné vyloučení – ti, co sledovali pouze online přenos se tak mohli mylně domnívat, že se na hřišti nic nedělo. To ale nebyla tak úplně pravda, protože šancí bylo nemálo na obou stranách a vyrovnané skóre tak držela zejména naše gólmanka Petra Haberzettlová.

Góly tak začaly padat až ve třetí třetině a jako první se prosadily Panterky zásluhou Šárky Hromkové, na jejíž trefu ale Slavia brzy odpověděla. Závěr utkání nicméně patřil opět Panthers a papírově domácí hráčky tak nakonec díky zásahům Lucie Šindelářové a Živy Valtové zvítězily 3:1.

Autor: Eliška Tázlerová