Ženy C poprvé vyšly bodově naprázdno

Na turnaj do Čakovic jsme přijeli i s velkou posilou - do branky se postavila brankářka extraligového Áčka Tea Mažáryová!

V prvním utkání jsme měli obrovské problémy překonat pevnou obranu Black Angels a když už se nám to podařilo, tak jsme své šance nedokázali proměnit. Na druhou stranu bylo skóre dlouho vyrovnané, protože ačkoliv měly soupeřky více ze hry, naší brankářku překonaly pouze jednou. Po první třetině tak byl stav 0:1 a do druhé části jsme vstoupili s chtíčem průběh utkání srovnat. To se nám však nepodařilo, protože většina našich střel končila za bránou na tyčce nebo je zachytily soupeřky, které naopak svůj náskok o další gól zvýšily. Branku se nám nakonec nepodařilo vstřelit ani v závěrečné periodě, v níž jsme zároveň začali hrát více útočně, což otevřelo zadní vrátka a hráčky Black Angels toho dvakrát využily, čímž stanovily konečné skóre na 0:4.

Ve druhém utkání s Butchisem jsme byli ze začátku aktivnější, více na balonku a více jsme tlačili na soupeře, díky čemuž jsme se i ujali vedení. A byť soupeř brzy srovnal, smírné skóre dlouho nevydrželo a znovu jsme se výsledkově utrhli směrem vpřed. Navíc hned kraj druhé části přinesl navýšení našeho vedení a bylo to o dvě branky, pak se nicméně začala projevovat únava a soupeř to dokázal potrestat. Postupným přidáváním branek a otočením skóre nás položil na lopatky a přestože jsme ve třetí třetině sahali po vyrovnání, nepříznivý průběh zápasu už se nám zvrátit nepodařilo a padli jsme tak 4:6.

Autor: Tomáš Drašnar

Panthers Praha C - Black Angels B 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)  online
Panthers Praha C - Butchis 4:6 (2:1, 1:3, 1:2)  online