Související zápasy

Panthers Praha
22_1640941991.jpg
2093_20220225_010219.jpg

Ženy B v pražských derby zvítězily

I přes nízký počet pouze sedmi hráček do pole zvládla první ženská rezerva o víkendu opět zvítězit, uspěla v pražských derby nad Wizards a Kobylisy.

První zápas jsme odehrály proti domácím Wizard SO Praha 10 v počtu 7+1. Zápas to byl vyrovnaný a i tak v malým počtu jsme ukázaly skvělou kondičku, díky které se nám podařilo vyhrát 3:1.

V druhém zápase jsme se utkaly s Viking TJ Kobylisy, kde o góly nebyla nouze. Byl to velmi vyrovnaný zápas, který začínal být na konci i dost vyhrocený. Dařilo se nám soupeřky přehrávat, ale bohužel jsme si nehlídaly střed, což Kobylisy dost trestaly. Do třetí třetiny jsme šly s dvoubrankovým vedením a i přesto, že jsme do zápasu nastoupily v počtu 8+1, tak se nám těsné vedení podařilo udržet a přidaly jsme navíc další tři zásahy. Zápas skončil 10:7 v náš prospěch, kdy se na vítězství čtyřmi góly podílela juniorka Lucie Drábková a hned pět kanadských bodů si připsala Barbara Jelínková. V bráně nás navíc skvěle podržela Maruška. Z Průhonic tedy odjíždíme s dvěma výhrami a plným počtem bodů.

Autor: Šárka Hromková