Ženy B uspěly v nájezdové loterii

Ženský rezervní tým se ve velmi krátké době znovu ukázal na shodné hale - Exe aréně, tentokrát proti Kladnu a Slavii. Sestava se vlivem křížícího se zápasu Žen A a nemocem docela zkomplikovala a vše nebylo 100% jasné ještě den před utkáním.

Utkání proti Kladnu bylo jedno z těch horších. Devět statečných se postavilo k dané bitvě, ale bohužel nám nevycházelo nic, zatímco soupeřkám ano. Nedokázaly jsme dostatečně blokovat střely a ty tak doputovaly až v gólmance Elišce, která v tu chvíli měla těžkou práci. Na druhé straně jsme málo střílely, když už jsme se do těch šancí dostaly. Kaňkou na zápase bylo ještě zranění naší hráčky Gabči, která si zřejmě naštěstí jen hnula s krkem po čelním střetu se soupeřkou.

Na druhé utkání se nám mírně proměnila sestava, ale opět to skončilo u čísla 9, jelikož jsme zraněnou Gabču radši nechaly odpočívat, aby se jí zranění nezhoršilo. Zůstala však s námi týmově po celý zápas jako takový žolík. První třetina byla jasně v naší režii, kdy jsme dokázaly vstřelit hned tři branky. Úvod druhé třetiny jsme totálně zaspaly a nechaly si dát branku. Jako bychom polevily a začaly hrát víc profesorsky, což nebylo optimální. Do třetí třetiny jsme šly s jasným cílem, ale soupeřky dokázaly 10 sekund před koncem srovnat na 3:3 a opět tu byla nájezdová loterie jako první letošní střetnutí, ze kterého jsme opět vzešly vítězně.

Děkuji všem zúčastněným za předvedenou hru a nasazení. Příště se ukážeme ještě v lepším světle, kdy nás čekají náročnější soupeři. Ráda bych ještě vyzdvihla výkon Lindy Srbové, která se zápas od zápasu zlepšuje, na čemž se shodla celá střídačka.

Autor: Andrea Nováková