Ženy B si pojistily průběžné vedení v lize

Rezervní tým žen se vydal ke svým dalším zápasům na Kladno, kde ho čekal boj o první místo v tabulce.

Jako první se do cesty postavily hráčky z Wizards, které ve svém předchozím zápase ukázaly, že góly střílet umí. My jsme do utkání vstoupili velmi dobře a aktivně. Po několika oku lahodících akcích jsme si během první třetiny dokázali vybudovat solidní náskok 6:1 a kdyby se podařilo proměňovat více šancí, tak mohl být i podstatně výraznější. Soupeřky hrozily víceméně pouze z brejkových situací se kterými jsme si dokázali poradit. Zápas se nám dařilo držet víceméně pod kontrolou až do posledních pěti minut, kdy jsme díky náskoku a pohodlnosti vracet se do obrany bohužel nechali soupeřky výsledek ještě korigovat na konečných 9:6 v náš prospěch.

Druhý zápas dne měl pak být bojem o první místo v tabulce proti dalšímu pražskému celku a to konkrétně rezervě SKV, která doposud předváděla poměrně suverénní výkony. Že by se mělo jednat o vyrovnaný zápas se potvrzovalo pouze první třetinu, ve které jsme drželi hubený náskok 3:1, ovšem na hřišti jsme byli jasně dominantnější a to jak jsme zahazovali naše šance bylo až trestuhodné. Co se nám nedařilo v třetině první se pak ve zbytku zápasu výrazně zlepšilo, dařilo se hezky kombinovat a dávat jeden krásnější gól než druhý. Konečný stav se zastavil na 9:2 v náš prospěch a díky této výhře jsme se zaslouženě osamostatnili v čele tabulky.

Autor: Pavel Skazko

Panthers Praha B - Wizards 9:6 (6:1, 2:0, 1:5)  online
Panthers Praha B - SKV B 9:2 (3:1, 0:1, 6:0)  online