Související zápasy

Panthers Praha
20_1640940998.jpg
2515_20231009_161222.jpg

Zahajovací turnaj přípravky

A je to tu, do ligové sezóny se už zapojila i přípravka. V sobotu 7. října jsme se sešli v ZŠ Bítovská, a to náležitě nažhaveni. Tým složený z ostřílených borců Tomína, Fíly, Elišky a Verči, doplnilo spousta nováčků – Maty, Kuba, Anička, Viky, Erik a náš nejmladší člen Páťa.

Turnaj bych rozdělil na dvě části, na zápasy s týmy, které byly složené prakticky jen z ostřílených borců – Bohemka a Butchis. A pak týmy, kde se to nováčky taky dost hemžilo – Rudná a Olymp. Musím sportovně přiznat, že na první dva týmy ještě nemáme. Na to máme ještě málo natrénováno, i když formace Eliška-Fíla-Tomíno se prosadit dokázala, ale nezapomeňme, že tihle borci už mají za sebou i dvě sezóny. S dalšími dvěma týmy jsme však hráli vyrovnané partie, a i když na radost z výhry si ještě musíme počkat, bylo v tom hodně pozitivního. To nejdůležitější je asi chuť hrát a ta nám rozhodně nechyběla.

Ještě bych chtěl podotknout, že šlo o druhý koš, do kterého se loňští přípravkáři dokázali probojovat, a tak to byl na úvod opravdu těžký turnaj. Ale o tom to trošku je, jen ty těžké zápasy nás posunou dál. Na závěr bych chtěl ještě moc poděkovat všem rodičům za bezva atmosféru a když se halou neslo bouřlivé Panthers, Panthers, věřte, že to všichni hráči vnímali a jejich nasazení se rapidně zvýšilo.

Autor: Dan Horna