Panthers Praha
20_1640940998.jpg
21_1640941393.png
39997_DSC_3511.jpg

Víkend juniorek ve znamení vítězství a debaklu

V posledním předvánočním dvojkole čekaly juniorky dva souboje s týmy z jihu Moravy - do Rudné přijely Židenice a Bulldogs Brno.

V sobotu proti Židenicím jsme po celý zápas kontrolovali hru a snažili se hrát to, co jsme si řekli v kabině. Hodně nás držel i výkon brankářky Kačky, kterou doplnil skvělý výkon celého týmu směrem dopředu. Nakonec z toho bylo zasloužené vítězství 6:1.

Druhý zápas byl ale úplně o něčem jiném. Bulldogs byli velmi kvalitním soupeřem se skvělými individualitami a dobrou prací na míčku. Prakticky po celý zápas jsme jen čekali na smrt a dostávali jeden gól za druhým, z čehož plynulo i konečné skóre 0:15. 

I přesto, že jsme v neděli dostali naloženo, hodnotíme celý víkend kladně a chtěli bychom pochválit tým za předvedený výkon, zejména tedy ten sobotní. Trochu nás mrzí laxně odehraná třetí třetina zápasu s Bulldogs, kde jsme dostali až moc gólů, snad to pro nás bude do příště poučení. Děkujeme divákům za podporu a přejeme klidné svátky.

Autor: Lukáš Jenšík

Panthers Praha - Florbal Židenice 6:1 (2:1, 2:0, 2:0)  online

Střely na branku: 21:20

Komentář asistenta domácích (Pavel Skazko): "Dneska jsme rádi za tři body, ale výkon do zítřejšího zápasu musíme rapidně zlepšit, pokud chceme opět pomýšlet na body. Pozitivní je, že i přes ne 100% výkon se povedlo hru herně i výsledkově mít pod kontrolou."

Komentář trenéra hostí (Zdeněk Frank): "Rozhodla hlava a větší vůle zvítězit. Určité vnitřní uspokojení a ukolébání provázené indviduálními chybami nemohlo vést k úspěchu. S respektem k soupeřkám tenhle zápas jsme měli vyhrát. Samozřejmě gratulujeme k výhře. Naše "drzé" dračice dostaly lekci z produktivity a radosti ze hry."

.

Panthers Praha - Bulldogs Brno 0:15 (0:4, 0:2, 0:9)  online

Střely na branku: 8:48

Komentář asistenta domácích (Andrea Nováková): "V dnešním utkání jsme nastoupily proti jednomu z nejsilnějších týmů a bylo to znát. Větší část utkání jsme držely krok, jen bohužel se nám nedařilo využívat šance. Soupeřky naopak trestaly každou naši chybu. Musíme na dost věcech zapracovat. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu domů."

Komentář trenéra hostí (Martin Brouček): "Ukončit rok vítězstvím se nám povedlo, udržet nulu též. Děkujeme soupeři a přejeme vše dobré do roku 22. "