Související zápasy

Panthers Praha
26_20230215_144258.png
2635_20240122_102439.jpg

Ve dvou se to lépe táhne

Poslední turnaj před jarními prázdninami, a i před nezvykle dlouhou pauzou (skoro dva měsíce!), odehrála přípravka v sobotu 20. ledna v hale BIOS v Novém Strašecí. Budeme tak mít spoustu času na trénování a zlepšování svých florbalových dovedností.

V březnu a v dubnu odehrajeme ještě tři ligové turnaje, a pak náš už čekají velké neligové turnaje. V květnu je to Prague Floorball Cup a v červnu pak Brno Open Game. Navíc bych rád absolvoval ještě po jednom dalším menším turnaji v obou jmenovaných měsících. Takže ligou rozhodně nic nekončí, ba naopak…

Teď už ale k samotnému turnaji. Tentokrát jsme hodně experimentovali se sestavou a prakticky každý zápas jsme odehráli v jiné sestavě. A musím říct, že to klukům i holkám dost prospělo. Donutilo nás to o trochu více na hřišti komunikovat a parádní vliv to mělo i na celkové soustředění se na zápas. Na lavičce jsme se doplňovali s Matějem a hned měli špunti o to víc zpětné vazby. Bylo to fajn a doufám, že v tom budeme pokračovat. Už jen z toho důvodu, že příští report je zase na Tobě Matěji. :-) Další dvojicí, která měla svou premiéru, byli kluci Adam a Albert. Po počátečním ostychu se oba rozehráli a také si oba dva vstřelili své premiérové góly v dresu Panthers.

Na závěr zase klobouček všem rodičům, rozhodně máme ten nej fan klub, opravdu jste hodně slyšet a děti to žene vpřed. I když jednu malou příhodu by stálo za to zmínit. Nejenže máme nejhlasitější rodiče, ale také nejvytrvalejší, fandí před zápasem, v přestávce i po zápase, prostě pořád. Eri G to dnes zpozoroval a lakonicky zkonstatoval: „Proč křičí, vždyť ještě nehrajeme“. :-)

Autor: Dan Horna