Související zápas

Panthers Praha
PanthersKobylisy
10:8(1:2,2:4,7:2)
ne 20. 2. 2022 18:30 @ SH ZŠ Rudná, Národní liga, 22. kolo
22_1640941991.jpg
2086_20220219_181027.jpg

V posledním kole Národní ligy nastoupí kombinovaná sestava

Muži už mají základní část Národní ligy rozhodnutou a v posledním utkání tak přenechávají své místo širšímu kádru – dres Áčka tak v neděli oblečou jak mladé pušky, tak i legendy klubu!

Situace v Národní lize už je z panteřího pohledu před nedělí jasná – svěřenci Ladislava Hrmy skončí v letošním ročníku její základní části na konečném druhém místě a soupeře do play-off si tak bude vybírat hned po vedoucím Butchisu. A s nadcházejícími vyřazovacími boji se pojí i víkendová teambuildingová akce, která však neskončí před závěrečným zápasem s výběrem předposledních Kobylis, ale až těsně po něm – základní sestava panteřího Áčka totiž toto utkání bude sledovat pouze z tribuny a své místo na hřišti předá jak nastupující generaci či hráčům širšího kádru, tak i klubovým legendám a členům vedení!

„S ohledem na již jisté druhé místo jsme se rozhodli využít víkend raději k tmelení týmu. Vyrazili jsme společně na chatu, kde si nastavíme nějaké věci směrem k vrcholu sezony a utužíme kolektiv. Proto jsme se i rozhodli nechat poslední zápas odehrát klubové legendy v mixu společně s juniory a hráči výběru U23, kteří si zaslouží dostat šanci v Národní lize,“ přibližuje důvod rozhodnutí hlavní trenér mužů Ladislav Hrma. Panteři v této sestavě sehrají duel s předposledním výběrem z Kobylis, který už nemá šanci se dostat do play-off a letos si zahraje pouze o udržení.

V Národní lize se tak představí řada juniorů a členů družstva do 23 let, jako například Antonín Ježek, Jakub Žiška nebo Matěj Ďurina. Ti se budou chtít opřít o zkušené tváře – do utkání totiž naskočí také generální sekretář Štěpán Weber, sportovní ředitel Jan Tůma nebo hlavní tvář pořádání Jan Sysel. Záda pak všem bude krýt legenda mužského Céčka Pavel Chlup.

Utkání 22. kola Národní ligy mezi kombinovaným výběrem Panthers a soupeřem z Kobylis začíná v neděli v 18:30 a my všechny srdečně zveme do Rudné k jeho sledování.