DošwichPanthers
9:2 kontumačně(3:1,3:0,3:1)
so 11. 2. 2023 18:00 @ SH Milevsko, Divize, 21. kolo

Účko padlo s lídrem

Výběr do 23 let se v předposledním kole představil na půdě lídra divize z Milevska.

Vstup do první třetiny se nám vydařil, bylo vidět, že jsme chtěli hrát a vzdorovat silnému tymu, který se drží na první příčce tabulky. Škoda posledních pár minut úvodní dvacetiminutovky, v nichž jsme bohužel dostali dva slepené góly, které podle mě rozhodly celé utkání. Jinak celou třetinu jsme makali na sto procent a plnili pokyny, které si před zápasem stanovili.

Vstup do druhé třetiny se nám příliš nevydařil, dostali jsme gól po dvou minutách a už se to sypalo.

Ve třetí třetině nám docházely síly, ale není se čemu divit, hrát v deseti lidech šedesát minut naplno není jednoduché. Výsledek 2:9 proti takovému soupeři v naší sestavě je tedy vlastně dobrý. Bohužel jsme nebyli schopni proměnit šance, které by zápas ještě zdramatizovaly.

Autor: Jan Sysel