První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

Při příchodu do haly jsem si připadal spíše jako na turnaji Starších žákyň. Po rychlé kontrole, zda jsem na správné hale a jestli se zde nekonají dva turnaje jsme zjistil, že je vše v pořádku a že žádná chyba nenastala.