Související zápasy

Panthers Praha
20_1640940998.jpg
2143_20220325_182821.jpg

Tříbodová kostelecká neděle

Závěr základní části druhé ligy juniorů je téměř tady a béčko Panthers se opět představilo v Kostelci.

Vstup domácích do utkání by se přes online zápis mohl zdát poklidný, nenechte se však zmást. Ačkoliv jsme byli papírovým favoritem, Kralupy nám znovu dokázaly, že nás umí potrápit i v 7 hráčích v poli a první třetina byla jedna velká přetahovaná. Jak divákům, hráčům i trenérům občas zůstával rozum stát nad tím, co všechno je možné vymyslet a jakým podivným způsobem je možné ztratit balonek.

Do druhé třetiny už taktická porada o pauze zafungovala mnohem lépe a skóre konečně začalo vypadat dobře v náš prospěch i díky Brychovi, který za svá záda nepustil jedinou střelu. Ve třetí třetině už jsme nedopustili žádné drama a pohodlným desetibrankovým náskokem si došli pro tři body.

V druhém zápase nás čekal o poznání silnější soupeř - pražští Wizards. Začátek pro nás nebyl vůbec ideální, když jsme museli překousnout dvě hodně smolné branky, na tu druhou ale hned po 8 vteřinách dokázal nádhernou střelou nad nohu odpovědět Bouška a ještě před koncem první části dokázal přesnou jedovkou srovnat Hrubý. Wizards se potom dokázali znovu dostat do dvoubrankového vedení a připravili si na nás pověstný beton, který bylo velmi těžké prorazit. Ani to nás nakonec nezastavilo a 5 minut před koncem základní doby srovnával Klinka. Naše poslední remíza v zápase ale trvala pouhých 18 sekund, než se soupeř znovu dostal do vedení, a na tuto branku už jsme ani díky hře v 6 a timeoutu nedokázali odpovědět.

Děkujeme všem divákům a rodičům za podporu.

Autor: Jan Pauček