23_1640942031.jpg
18_1640199804.png
2193_20220708_171705.jpg

Světové hry i s panteří účastí!

Jedna z největších letošních mezinárodních akcí bude mít i panteří stopu – na Světových hrách se s reprezentací USA představí i útočník Adam Šroubek!

Světové hry se letos konají v americkém Birmingamu a ve svém programu nabídnou také místo pro florbal. O medaile se zde utká osm reprezentací rozdělených do dvou skupin, z nichž první dva postupují rovnou do osmifinále, zbývající dvě mužstva pak čeká boj o umístění. Výběr České Republiky, v němž nechybějí největší hvězdy z posledního bronzového mistrovství světa, se představí ve skupině B, kde kromě již zmiňovaných Spojených států narazí také na Finsko a Kanadu.

Na panteřího útočníka Adama Šroubka tak čekají hodně atraktivní bitvy jak s absolutní světovou špičkou, tak i nejbližším geografickým konkurentem, jemuž navíc mají co vracet za nedávnou porážku v kvalifikačních bitvách. Dočkáme se ve zkráceném formátu (3* 15 minut) nějakého překvapení?

Jeho zápasy a tedy i bitvy reprezentace USA se v základní skupině hrají vždy v 1 hodinu ráno tuzemského času (v noci z pátka na sobotu pak v 01:15), a to ve všech třech po sobě jdoucích dnech. Dnešní noc tedy bude patřit bitvě mezi USA a Českem, ze soboty na neděli pak Spojené státy vyzvou Kanadu a přesně o den později i Finsko. Všechny zápasy můžete sledovat živě na YouTube kanálu IFF.

Adame, ať se na turnaji daří!