Související zápasy

Panthers Praha
23_20230911_132008.jpg
2166_20220414_154553.jpg

Stržky WILD ukončily v Nehvizdech sezonu

Svůj poslední letošní výjezd za sebou mají Stržky WILD, které závěrečné zápasy sehrály proti už tradičnímu trojlístku soupeřů.

Poslední výjezd Panterek se odehrál v Nehvizdech. Jako první jsme vyzvali Texas, proti němuž to tradičně nebylo vůbec jednoduché. I přes soupeřův nátlak jsme si ale dokázali vybojovat řadu šancí a až do konce se rvali o vítězství. Většinu času jsme dokonce vedli, v jednu chvíli pak i o čtyři branky, soupeř ale dokázal tento náskok postupně stáhnout a nakonec i otočit vývoj skóre ve svůj prospěch, na úvod jsme tedy padli 8:9.

Druhý zápas proti Prague Tigers byl úplně stejný, jako všechna zápolení s tímto soupeřem v letošní sezoně. Ačkoliv jsme na tom herně byli podobně jako domácí tým, nedokázali jsme najít recept na jeho gólmanku a naopak soupeř byl v efektivitě téměř bezchybný. 1:6.

Třetí a závěrečná bitva s SKV připomínala naopak ranní souboj s Texasem. Byli jsme tentokrát více na balonku než soupeř, přesto se nám dlouho nedařilo překonávat vinohradskou brankářkou. A i přes obrovskou snahu a velké množství sil, které holky na hřišti nechaly, se nakonec mohli z výsledku radovat právě žlutí, který zvítězil těsným rozdílem 3:2.

Všem holkám bych ale i přes výsledkově nepovedený poslední turnaj chtěl poděkovat za celou letošní sezonu. Jejich posun napříč rokem byl na hřišti znát, zlepšily se po florbalové i psychické stránce a já tak můžu jen doufat, že je florbal neomrzí a budou v něm pokračovat. Díky!

Autor: Tomáš Drašnar