Související zápasy

Panthers Praha
23_1640942031.jpg
2277_20221030_213552.jpeg

Stržky WHITE a jejich úspěšný výlet

K nedělnímu turnaji Starších žákyň WHITE jsme se vydali až do Kutné hory. Cesta byla dlouhá, ale nakonec se to vyplatilo.

První zápas byl proti Žralokům Příbram, kteří měli až 10 hráčů v poli, což je poměrně dost na tento formát. Ze začátku jsme se rozehrávali, zvykali si na prostředí a dostávali se do florbalu, proto byl tento zápas velmi dramatický, naštěstí pro nás se šťastným koncem.

Druhý zápas nás čekal proti domácí Kutné Hoře, do tohoto zápasu jsme vstoupili trochu lépe než do toho prvního, ale pořádně jsme se rozehráli až v druhé části, kde jsme Kutnou Horu rozstříleli vysokým rozdílem.

Poslední zápas byl proti Tatranu, kterého jsme se už od začátku trochu obávali, protože byl jasným favoritem zápasu. První půli to tak trochu i vypadalo i když jsme se snažili hrát dobře. Po první části jsme si uvědomili, že není co ztratit a že můžeme jít do zápasu na plno a nemusíme se bát. Obraz naší hry se tak do druhé části zápasu výrazně zlepšil, na výhru to však nestačilo a tak jsme si přivezli z Kutné Hory dvě výhry a jednu prohru.

Autor: Jakub Žiška