Související zápasy

Panthers Praha
20_1640940998.jpg
2288_20221111_173153.jpg

Stržky si v Kunraticích vyzkoušely všechny výsledky

Remíza, výhra i prohra. Stržky BLACK si v Kunraticích vyzkoušely všechny dostupné výsledky, mladý tým tak domů veze pěkné druhé místo.

Turnaj starších žákyň, který se odehrál v sobotu v Průhonicích začal zápasem s Prague Tigers a jak už to bohužel bývá zvykem, tak nezačal úplně nejlépe. Hráli jsme moc na náhodu, jediný gól, který jsme dali, tak padl se štěstím, ale naštěstí jsme alespoň trochu bránili a tak první zápas skončil remízou 1:1.

Druhý zápas nás čekal proti Královským Vinohradům, kde jsme se trochu probudili z předešlého zápasu a začali jsme se snažit. Ke konci zápasu na tabuli svítilo skóre 8:1 a všechno bylo dobré. Bohužel však tyto první dva zápasy jsme hráli hned za sebou a tak jsme po druhém z nich měli poměrně dlouhou pauzu, což znamenalo, že jsme trochu ztuhli a do posledního utkání proti nejtěžšímu soupeři jsme nenastoupili zase úplně nejlépe a dotáhnout skóre i přes zlepšení ve druhé polovině zápasu se nám bohužel nepovedlo. A tak jedeme domů s remízou, výhrou i prohrou.

Autor: Jakub Žiška