Související zápasy

Panthers Praha
20_1640940998.jpg
2233_20220929_213650.jpg

Stržky na prvním turnaji obhájily příslušnost ve druhém koši

Na prvním turnaji se stržky sešly v porovnání s loňskou sezónou v dosti pozměněné sestavě. Je pro nás tedy důležité nabrat nyní co nejvíce zkušeností na velkém hřišti, s čímž by ještě ne tolik zkušeným spoluhráčkám měly pomoci i hráčky, které už mají něco odehráno.

Hned v prvním zápase jsme se střetli s pořádajícím Startem. Začátek duelu byl dosti neurovnaný z obou stran a šancí bylo poskromnu, nakonec se nám podařilo dvakrát dostat míček za záda soupeřovo brankářky a ani závěrečné snížení nic nezměnilo na naší úvodní sezonní výhře.

V druhém klání jsme se postavili dalšímu pražskému celku Bohemians. Tentokrát se nám vstup do zápasu povedl, jelikož jsme měli o kus více ze hry a po dvou minutách jsme se dostali do vedení. Chvíli na to už bylo srovnáno a Klokanky navíc stále zvyšovaly své tempo, zatímco to naše spíše lehce uvadalo. I přes mírné zlepšení ve druhé části jsme zaslouženě padli a to výsledkem 1:6.

Následovalo rychlé zhodnocení zápasu, krátká pauza a poslední souboj dne s Novým Strašecím. Na holkách oděných v bílých dresech bylo vidět, že jsou přeci jen ještě mladší a nezkušenější než náš tým a my se naopak prezentovali celkem slušnou hrou a na závěr dne jsme si mohli připsat výhru 6:3.

Turnaj ukázal, že tým určitý potenciál má a je teď především na nás a na holkách, abychom se co nejvíce posunuli vpřed. Víme, že nás bude čekat ještě spousta práce, ale věříme, že s každým tréninkem a odehraným zápasem budeme lepší a lepší.

Autor: Dan Ježil

Související odkazy