Související zápasy

Panthers Praha
22_1640941991.jpg
2422_20230317_133416.jpeg

Stržky BLACK udržely druhý koš, WHITE na turnaji neuspěly

Osmá zastávka v sezoně čekala oba celky stržek.

Druhý koš udrželo družstvo BLACK díky výhře nad SKV

V neděli vyrazily Starší žákyně BLACK do námi již dobře známé vinohradské Sokolovny.

První zápas jsme odehrály proti Spartě a to pouze v počtu sedmi hráček. Již od začátku bylo vidět, že je Sparta lepší a tak naším hlavním úkolem byla dobra obrana. Tento úkol se nám dařilo plnit, avšak Sparta i tak dokázala využít každé naší chyby a tak jsme si odnesly prohru 8:0.

Ve druhém zápase nás čekal tým domácích, tedy SKV. Od začátku bylo jasné, že to bude souboj o udržení druhého koše, a tak jsme na soupeře vyvíjely tlak a nepustily jsme ho do výraznějších šancí. Naopak nám se dařilo proměňovat šance, které se nám naskytly a tak jsme si z druhého zápasu odnesly výhru 8:0.

Ve třetím a posledním zápase nás čekaly Tigers. Tento zápas byl velmi podobný tomu prvnímu, tudíž jsme se opět snažily soustředit na obranu. Zápas to byl velice vyrovnaný, bohužel na holkách byla znát lehčí únava, jíž dokázaly hráčky Tigers zužitkovat a i přes dobrou obranu jsme si nakonec odnesly porážku 0:5.

Děkuji holkám za turnaj, rodičům za podporu a budu se těšit na další zápasy.

Autor: Šárka Hromková

Těžká zkouška pro WHITE

11. března se konal také turnaj starších žákyň 3+1 a pro holky to byl jeden z nejtěžších turnajů, jelikož se jich zúčastnilo vážně jen výše zmíněný počet.

V prvním zápase nás čekal soupeř jménem Žraloci Příbram. Holky do zápasu vstoupily dobře, ale po chvíli nám nestačily síly a tak jsme soupeři podlehly 4:7.

Do druhého zápasu proti domácímu týmu Tatranu nám náš první soupeř vypůjčil hráčky, abychom si alespoň zahrály. Tatran byl nicméně nekompromisní v zakončení a tak z druhého zápasu odcházíme s dvoucifernou prohrou.

Ve třetím zápase nás čekala Kutná Hora, která do zápasu vstoupila s velkým elánem a již po prvním dějství vyhrávala vysoko 6:0. Během druhé poloviny naše holky doplněné hráčkami z Příbrami dokázaly využít zkušenosti a vstřelit soupeři dva rychlé góly, ani toto ale na vítězství nestačilo a tak odcházíme z turnaje pouze se zkušenostmi a dobrými vztahy s Příbramí.

Zúčastněným hráčkám děkujeme za turnaj a už se těšíme na další.

Autor: Kateřina Macounová