Související zápasy

Panthers Praha
26_20230215_144258.png
2308_20221123_233212.jpg

Stržky BLACK byly krok od postupu, Panterky WHITE braly jednu remízu

Po delší době se v jednom víkendu představila obě družstva stržek. Pojďme se podívat, jak se jim vedlo.

Na sobotní turnaj starších žákyň na Chodově jsme nepřijeli v příliš hojném počtu a tak jsme se s tím museli nějak popasovat.

První zápas proti Královským Vinohradům jsme se od začátku trochu trápili a trvalo nám celou první půlku, než jsme se rozehráli, naštěstí jsme tuto bitvu nakonec zvládli díky lepší druhé půlce. Druhý zápas byl proti domácí SK Dvojce, která bohužel nehrála moc florbal, ale spis mix šermu s MMA a tak bylo poměrně těžké se do zápasu dostat. Ani rozhodčí ho moc nezvládli, ale i tak si myslím, že jsme hráli celkem obstojně, byť to nakonec o jeden gól nevyšlo.

Na závěr turnaje jsme se utkali s Prague Tigers a po celou dobu to byl velmi vyrovnaný souboj. Konec ale patřil nám a zejména díky skvěle chytající brankářce Emily zůstala na panteří straně, díky čemuž si ze sobotního představení vezeme kromě jedné porážky také dvě pěkná vítězství.

Autor: Jakub Žiška

Tentokrát holky vyrazily do Unihoc arény na pražské Dejvice, kde odehrály 3 zápasy.

Do prvního z nich jsme nastoupili proti Žralokům z Příbrami. Utkání ze začátku vypadalo velmi vyrovnaně, postupně jsme se ale dostali do vedení a do druhé poloviny jsme šli s pohodlným rozdílem tří branek. Bohužel tohle vedení se nám nepodařilo udržet. Žralokům se snaha o snížení vyplatila a navíc minutu před koncem dokázali dokonce srovnat na konečných 5:5, což byl zároveň výsledek finální a z prvního představení jsme tedy brali bod.

V druhém utkání jsme se utkali s domácím Tatranem a na holkách bylo znát, že toto klání chtějí vyhrát, což také dokazovaly dva rychlé góly na začátku první poloviny. Soupeř se z toho bohužel vzpamatoval a rychle si vzal vedení na svou stranu. Nedařilo se nám hlídat si protihráčky na naší obranné polovině a i přesto, že se nám podařilo ještě třikrát skórovat, jsme si z druhého zápasu odnesli prohru 5:9.

Krátce po druhém utkání nás čekal zápas třetí, tentokrát proti Kutné Hoře. Vstup do zapasu se nám bohužel moc nepovedl, na holkách už byla znát únava z předchozího programu, i přes velké úsilí se nám navíc nedařilo střílet góly. Druhá polovina již vypadala lépe, dařilo se i dotahovat co se skóre týče, ale bohužel čas byl proti nám a tak jsme si z posledního zápasu odnesli prohru 7:9.

Děkujeme holkám za podané výkony a rodičům za jejich podporu.

Autor: Šárka Hromková