Související zápasy

Strži BLACK slaví postup, do akce šli i WHITE a RED

Uplynulý víkend se do akce vrátila i liga a přebor stržů a na hřišti se představila všechna tři panteří družstva.

BLACK na pořádání urvali postup zpět

Strži si odskočili do Rudné odpořádat druhý koš, kde je klasicky čekaly tři zápasy. V tom prvním nás trochu zaskočil překvapivě aktivní soupeř z Kladna, který spoléhal na pár šikovných individualit. Jejich ofenzivní hra nám ale usnadnila naší hru do útoku, zároveň jsme dokázali dobře reagovat na vysoký pressing a hráli tak často do otevřené obrany, čehož jsme využili a zaslouženě vyhráli.

Proti Startu už to byla jiná pohádka, soupeř usilovně bránil a my jeho blok většinu času urputně dobývali, což sice stálo hodně sil a nervů, i tentokrát jsme ale dokázali uspět.

Ve finále nás čekal Olymp a tím pádem i těžký zápas. Byli jsme lepší, ale trápí nás občasná ztráta koncentrace a zbytečné chyby, ze kterých produktivní soupeř snad pokaždé trestá. I tak jsme ale zápas zvládli a vrátili se zpět do prvního koše.

Jsem spokojený s tím, jak fungujeme a jak se zápas od zápasu zlepšujeme. Ne vždy je to vidět, ale věřím, že jsme na správné cestě.

Autor: Lukáš Jenšík

Remíza, výhra, prohra

WHITE tentokrát vyrazili na Campanus a hned v prvním zápase museli zachraňovat výsledek až na poslední chvíli – domácí Dvojka se dostala do dvoubrankového vedení, které se sice podařilo stáhnout, většinu druhé půlky jsme ale ztráceli jeden gól – ten až minutu a půl před koncem vystřelil Tobiáš a na úvod tak z toho byla asi zasloužená remíza.

Vyrovnaný průběh měl i boj s Butcisem, kde nás do vedení poslalo znovu duo Stibor-Burian a těsný náskok jsme drželi až do 22. minuty, kdy soupeř srovnal v přesilovce. Jenže v samotném závěru nám taky jednu početní výhodu daroval a výše zmíněné duo zaúřadovalo podruhé, díky jejich zásahu dvacet vteřin před sirénou jsme brali výhru 2:1.

O postup to tak bylo s Kladnem, tady se ale vůbec nedařilo – soupeř byl od začátku lepší, náš rychlý náskok otočil ještě před pauzou a zaslouženě vyhrál 7:2.

Díky klukům za turnaj i rodičům za podporu.

Autoři: Tomáš Pauček, Marek Leiš

Berounský výlet pro REDy

Zcela totožné výsledky zaznamenali i REDi. Ti vyrazili až do Berouna, kde se postupně utkali s Dobříší, Rakovníkem a Královým Dvorem. Na úvod to byla pořádná obracečka, dvougólové vedení otočila Dobříš ve druhé polovině ve svůj prospěch a remízu až minutu před koncem zachraňoval Ota. To duel s Rakovníkem začal přímo strašlivě, už na začátku deváté minuty vedl soupeř 6:1 a další branky navíc přidal i po pauze – povedlo se jen korigovat z hole Dana Savy.

Vynahradit se nám nepříjemný průběh povedlo proti Královu Dvoru, kde jsme se naopak do rychlého vedení utrhli my a po zbytek zápasu ho kontrolovali – turnaj tak zakončujeme s bilancí jedné výhry, jedné prohry a stejného počtu remíz.

Autor: Tomáš Pauček, Marek Leiš