Související zápasy

Panthers Praha
23_20230911_132008.jpg
2568_20231116_145122.jpg

Strži BLACK potřetí stříbrní, WHITE v boji o postup nestačili na Boleslav

I při třetí účasti v nejvyšším koši skončili Strži BLACK na stříbrné pozici, jejich mladší spoluhráči pak doplatili na těsné porážky.

Třetí stříbro pro BLACK, stopku jim vystavil Chodov

K dalšímu turnaji vyjeli strži do Mladé Boleslavi. V základní skupině nás čekali staří známí – kromě domácího výběru také pražská Sparta. A musím říct, že v obou zápasech jsme byli lepší ve hře na míči a zlepšili jsme i hru do obrny. Soupeři nám nedělali tolik problémů jako na startu sezony a je vidět značné zlepšení a práce kluků na tréninku.

Ve finále jsme se poprvé střetli s Chodovem a oproti základní skupině to bylo jako nebe a dudy. Soupeř byl překvapivě lepší a produktivnější, zatímco my když už jsme si vypracovali nějakou šanci, tak jsme jí trestuhodně zahodili a z toho pramení i třetí finálová prohra.

Je vidět velké zlepšení, ale je potřeba pracovat dál a dál.

Autor: Lukáš Jenšík

WHITE utekl postup o jediný zápas

Start prvního zápasu proti Kralupům byl hodně pomalý, naštěstí pro nás ale z obou stran. Soupeř dal první gól, ym to ale nevzdali a brzy dorovnali na 1:1. Ve druhé polovině už to bylo lepší a rychlejší, pořád se ale zápas dal označit jako utahaný a o něco čilejší jsme nakonec byli my, když jsme vyhráli těsně 2:1. Hráčem zápasu byl zvolen Ota Zedek.

I druhá bitva s Boleslaví byla z jejího startu ospalá a byť tam z obou stran padly nějaké ty góly, žádná hitparáda pro fanoušky to rozhodně nebyla. Ve druhé části se nám povedlo začít běhat, místo toho jsme ale přestali mířit a naše tutovky jsme tím pádem neproměnili. Boleslav se nám pak utrhla a i přes houževnatý výkon celého týmu i MVP Honzy Grössla už se Panterům srovnat nepodařilo.

V závěrečném derby „o halu“ s domácí Rudnou byl začátek konečně dobrý, platilo to ale o obou stranách. Už po deseti vteřinách jsme vedli, abychom záhy nechali soupeře srovnat, jen aby následovalo opětovné získání vedení a dokonce i pěkného náskoku. Z aktivity pak postupně ušlo, stejně tak i ze střílení gólů, přidaly se emoce, dokázali jsme ale také udržet nabytý náskok a na závěr turnaje zvítězili. Hráčem utkání byl opět zvolen Ota.

Děkujeme rodičům i trenérům a těšíme se zase za pár týdnů.

Autor: Ota Zedek

RED zachránili dojem porážkou Berouna

Panthers – Hořovice 0:1

V průběhu zápasu jsme moc šancí neměli. Hořovice byly lepší, měly více střel na bránu a my jsme byli spíše pasivní. V střelbě soupeř naštěstí dost dlouho míjel bránu, případně skvěle zakročil gólman Perlín. Nakonec tam padl gól v situaci kdy upadl obránce a útočník běžel sám na bránu. I přes náš velký závěrečný tlak jsme prohráli 0:1.

Panthers - Rakovník 2:3

Na začátku jsme úspěšně zakončili dvě šance, bohužel se v dalším průběhu zápasu nepodařilo už nikomu skórovat, naopak jsme v první polovině dostali také dva fíky a v druhé jeden další. Rakovník měl mnohem lepší zakončování a nahrávky, my naopak doplatili na neproměněné tutovky. Nakonec to tedy skončilo prohrou 2:3.

Panthers - Beroun 2:1

V tomto zápase jsme nehráli dobře, soupeři měli hodně šancí, ale dobře jsme bránili a v poslední minutě první poloviny se nám povedlo dotlačit balón za brankovou čáru. V té druhé jsme sice také jeden gól přidali, ale v posledních minutách jsme měli problém bránit. Nakonec jsme uhájili výhru 2:1, výsledek nezměnilo ani břevno při snaze zakončit do prázdné brány.

Autor: Marek Leiš