Související zápasy

Panthers Praha
26_20230215_144258.png
2493_20230922_114842.jpg

Strži BLACK ovládli druhý koš, výhry brali i WHITE a RED

Úvodní kolo nové ligové sezony přineslo Stržům BLACK tři výhry a vytoužený postup mezi nejlepší šestku regionu, z vítězství se pak mohli radovat i jejich spoluhráči z družstev WHITE a RED.

Kladno, to je to město…

První turnaj ligové sezóny jsme strávili ve sportovním parku města Kladna. V nedělním krásném dni nás ve druhém koši čekali ve skupině soupeři z Benešova a Kunratic. Tyto týmy jsme už dlouho nepotkali, proto byla na místě lehká nervozita.

Středočeši kousali jen ze začátku zápasu, kdy se jim podařilo zápas vyrovnat. Ale pak se naši hráči dostali do lepšího provozního tempa a soupeře přejeli jak hrou, tak i výsledkem. Góly poctivě rozdělili do obou polovin zápasu a výsledkem byla přesvědčivá výhra.

Ve druhém utkání se Startem jsme měli drtivý začátek. Během prvních deseti minut jsme vsítili pět branek a to určilo vývoj zbytku mače. Za zmínku stojí skvěle zvládnuté oslabení – povedlo se nám to hned dvakrát a ve kterých se vyměnili všichni hráči a odvedli poctivou práci. Určitě potěšila udržená nula gólmana Filipa.

Dvě vítězství znamenala postup do finále, kde nás čekal nám známý a kvalitní soupeř, Wizards. Celé utkání bylo velmi vyrovnané – to i přesto, že nám obrovsky utekl začátek, kdy jsme obdrželi branku už po osmnácti vteřinách. Kluci se ale nesložili a dokázali dvěma brankami otočit skóre. Ve druhé půlce se zápas opět nesl ve střídání šancí na obou stranách a každý přidal po brance. Výsledkem tedy byla naše výhra o gól a postup do prvního koše.

Borce musíme pochválit za předvedenou hru a nasazení, přesto nesmíme usnout na vavřínech a dále poctivě pracovat. Příště nás čekají výrazně těžší zápasy.

Děkujeme všem fanouškům za přízeň!

Autor: Zdeněk Šejvl

WHITE po dvou výhrách doma padli

První turnaj čekal i Strže WHITE, kteří se na Radlicích představili posílení hned o trojici mlžů a odehráli stejný počet utkání. V nich slavili dvě výhry a jednu porážku – na úvod porazili rudenské Sokoly jednoznačně 5:1, po skvělé otočce přehráli i Dvojku Praha poměrem 5:4 a sklonit se museli až na samotném závěru, kdy nestačili na Orku. Výsledkem tak je druhé místo, které je ale i přesto skvělým vstupem do nové sezony a už za dva týdny to může být ještě lepší, pokud budeme dál tvrdě pracovat.

Díky rodičům za podporu z hlediště a těšíme se na dalších zápasech!

Autor: Jan Martinek

Superligové prostředí přineslo RED tři body

Hned na úvod ligy se Strži RED vydali do načančaných prostor UNYP Areny na Podvinném Mlýně, kde běžně hraje své domácí zápasy superligová Sparta. A velkolepé kulisy se hned z rána staly svědkem jediné panteří výhry dne, kdy nově složený mančaft přehrál příbramské Žraloky poměrem 4:1. Bohužel to ale byly poslední body pro výběr z Radlic – druhý soupeř z Hořovic nekompromisně proměňoval své úniky a zvítězil vysoko 6:2, přesilovky a jejich nevydařenost pak hovořila i ve prospěch Kladna, které nás porazilo 3:1.

I tak ale klukům děkuji za poctivě odmakané zápasy a věřím, že se příště vrátíme silnější!

Autor: Marek Leiš