První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.
Poslední turnaj Starších žáků A: První zápas nás čekal tradičně soupeř z Mladé Boleslavi. Po 6. minutě jsme prohrávali 0:3, kdy ze tří střel jsme dostali tři góly. Druhý poločas jsme soupeře jen mleli, ale bohužel jsme dokázali dát jen jeden gól z hole Petráka a zápas tak skončil 1:3.