Související zápas

Panthers Praha
PanthersButchis
5:13(1:3,1:4,3:6)
ne 9. 1. 2022 18:00 @ SH ZŠ Rudná, Národní liga, 16. kolo
20_1640940998.jpg
2030_20220111_111355.jpg

Šlágr ve prospěch soupeře, Panteři proti Butchisu výsledkově propadli

V neděli měli elitní muži před sebou jasný úkol. Pokud se chtěli ještě zapojit do boje o první místo v tabulce, museli vyhrát.

Na druhé straně totiž stál první tým tabulky, pražský Butchis. Už první vzájemné utkání naznačovalo, že bude padat hodně branek a že to bude napínavý souboj.

Ze začátku to tak ale příliš nevypadalo, oba soupeři zodpovědně bránili a čekali na svou šanci. Butchisu se povedlo jako prvnímu své šance využít a to hned třikrát v úvodní třetině. Jestli chtěli domácí něco s utkáním udělat, bylo potřeba něco změnit. Vstup do druhé třetiny se povedl a znamenalo to sníženi na 2:3. Pak ale přišel klíčový moment zápasu, kdy hosté odskočili až na vedení 7:2, se kterým šli do třetí třetiny. V té došlo na straně domácích ke stažení sestavy a následně i dlouhé hře v šesti. Bohužel místo vstřelených branek přišly inkasované a tím pádem i výsledkový neúspěch.

Vysoká prohra znamená, že boj o první místo je pravděpodobně ztraceno a je potřeba se nyní soustředit na udržení druhého a připravit se dobře na play-off.

Panthers Praha - BUTCHIS 5:13 (1:3, 1:4, 3:6)  online

Střely:
25:28
Diváci: 80
Hráči utkání: Michael Kočandrle - Jan Hlinák

Komentář trenéra domácích (Ladislav Hrma): "Soupeř vyhrál zaslouženě. Je to pro nás velká facka, kterou musíme vstřebat a namotivovat se z ní. Máme před sebou ještě velký kus práce, abychom byli lepší, až se znovu potkáme. Děkujeme fanouškům za podporu až do samotného konce a omlouváme se za náš výkon."

Komentář trnéra hostí (Jan Zahalka): "Dnes velmi povedený výkon, spokojenost jak s předvedenou hrou, tak výsledkem. Daří se nám přenášet do hry prvky, které dlouhodobě trénujeme a to i proti velmi kvalitnímu soupeři. Nebylo to bez chyb, především se musíme vyvarovat zbytečných vyloučení, které soupeř dokázal potrestat."

Autor: Ladislav Hrma

Související odkazy