První ročník Off Courtu nabídl pohodové zakončení sezony, setkání členů napříč celým klubem, kvíz i ocenění významných osobností našeho klubu.

Dlouhodobá část Extraligy žen je pro definitivně minulostí a Panterky se s ní rozloučily tím nejlepším možným způsobem. V pražském derby na hřišti Startu si dvakrát dokázaly vypracovat tříbrankový náskok a vítězstvím 6:4 si nakonec pojistily konečné páté místo tabulky. Hattrickem se na triumfu podílela juniorka Markéta Valešová, která se stejně jako jednogólová Karolína Nováková letos v panteřím dresu představila naposledy. Všech deset vstřelených branek najdete v sestřihu!